Wpis z mikrobloga

Elo #hearthstone
Z racji sytuacji zamulałem sobie w chacie i stwierdziłem wczoraj: " A co mi tam wbije se legendę".
Ostatnio wbijałem ją z dwa lata temu. Wziąłem sobie taki o to deck http://metastats.net/hearthstone/deck/17101
Zcraftowałem i nie żałuje ani grama pyłu.
Deck trackera odpaliłem od diament 10.
Climb trwał łącznie jakieś 8h. Wbicie zakończyłem bilansem 40-15, mam wrażenie że mogło z 7 meczy sam sobie przegrałem przez missplaye, więc mogło być to szybciej :D
gronard - Elo #hearthstone 
Z racji sytuacji zamulałem sobie w chacie i stwierdziłem...

źródło: comment_1587645304EUTQW8IJDfgmg1BnhTsJxN.jpg

Pobierz
  • 10
@Davidian: Z tego co widziałem to Flik jest mocna, tym bardziej, że res priest, różne decki maga i galakrond priest mogą robić ohydne rzeczy z kopiowaniem minionów obecnie.
@ptasi_muszczek: no trzeba trzymać tempo imo. wszystko zależy od rozdania ale np. praktycznie zawsze gram coin hanar jak jest na startowej. nie ma sensu zbierać jakiś tam combo typu duży edwin czy coś po prostu trzymać tempo wiele gierek wydaje mi się że wygrałem już przed 9 turą :D
@ptasi_muszczek: kto ma 4/3? nigdy nie spotkałem się z taką sytuacją. czasem warto go poświęcić jakby nie było bo koleś marnuje na to 5 ataku i daje tobie więcej szans na przeżycie tam do 6/7 tury gdzie już możesz czarować inwokacjami itp. Deck sam w sobie jest przepotężny ale widzę że coraz więcej warriorów na bombach gra i niestety kontruje to rogala