Wpis z mikrobloga

Co za paranoja. Teściu pojechał dziś po części do budowlanego, przy wejściu dowiedział się że nie wejdzie bo godzina 10:00 i wchodzi tylko lvl over 70.

No to wsiadł w auto, pojechał po swoją teściową i przywiózł ją do sklepu. Ona weszła do środka bo może, a on stał w bramie i dyktował babce z obsługi zamówienie ()

#koronawirus #bekazpisu ##!$%@?
facepalm97 - Co za paranoja. Teściu pojechał dziś po części do budowlanego, przy wejś...

źródło: comment_1587652794hWYEsAlmhqP9IofaMrMGMz.jpg

Pobierz
  • 36
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mojemacki:
Wiem co się dzieje, bo byłem. Wiatr śmieciami kręci - ot co xD A właściciele patrzą jak się potencjalni klienci od drzwi odbijają. Ale są też ci z ligi mistrzów - zamawianie towaru tylko telefonicznie, podawane przez okno ale 10-12 i tak tylko dla seniorów ; )
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@facepalm97: Ja ostatnio miałem zaplanowany odbiór nowego samochodu z salonu o 10 30. Godzinę przed dostałem informację bym pojawił się po 12 bo są godziny dla seniorów.... Przyszedłem po 12, w salonie pusto. Pytam się czy korzystają ludzie z tego to oczywiście, że nie. Patologiczny przepis.
@facepalm97: @aardwolf: @KolorBezKoloru: @jakno: byłem w Castoramie tydzień temu XD to o 9:45 mnie nie wpuścili bo pełny sklep i zaraz godziny dla seniorów, to mogłem zamówić w internecie z odbiorem w sklepie to oni przygotują i przyniosą zamówienie xD

ten przepis jest jednym z bardziej kretyńskich bo pytam kto #!$%@? z seniorów robi zakupy w Castoramie, no i ochroniarz powiedział że nic nie poradzi ale nie robi
@hrumque
@ewridejhardtrajning
Ludzie ale zrozumcie, że wychodząc z domu o godzinie 10:30 i odbijając się od tych sklepów również narażacie starsze osoby. Osobiście nie jestem za tym aby te godziny funkcjonowały tak jak dotychczas ale zamysł jest taki, że między 10 a 12 ludzie poniżej 65 roku życia siedzą w domu na dupie
@mojemacki jeśli głównym dochodem jest sprzedaż hurtowa to nie dotyczy, nawet jeśli akurat wystawiany jest paragon :) chociaż kłócić się nie będę bo aktualnie przepisy są tak mętne, że interpretować można je na wiele sposobów
@mojemacki nowelizacja ustawy z 8 kwietnia bodajże obowiązuje i tam jest jasno napisane, że hurtownie są wyłączone jeśli przeważające dochody czepia ze sprzedaży hurtowej. Ludzie się boją ponieważ tak jak pisałem temat jest dość mętny i o tym czy przeważające dochody są z handlu w hurtowego zadecyduje pewnie ktoś odgórnie i jeśli nie będzie miał humoru to sprzedawca wraz z szefem dostaną po mandacie :)
@ewridejhardtrajning co masz na myśli mówiąc pracują? Jeśli pobieranie towaru to można zaplanować tak robotę aby w tych konkretnych godzinach nie trzeba było podjeżdżać specjalnie do sklepu- niestety w naszym kraju większość ludzi z organizacją jest na bakier w związku z czym najpierw robią potem myślą :) i nagle o godzinie 10 zastanawiają się co będą robić