Wpis z mikrobloga

@Zuler: Też tak szukałem, byłem, sprawdzałem, nic nie ma, ochrona nic nie wie, albo kierują do paczkomatu lol. Liczę, że jednak przełożą to do tej szafy i odbiorę jak człowiek jutro.
@greg1dime: cholibka... Widzisz, myślałam że to kolejne pytanie tutaj z serii "boli mnie oko, gdzie jest sor", pardon.

Ogółem oznaczenia tych punktów są z czapy, sama kiedyś szukałam tego paczkomatu tam i ni wuja się nie dało (teraz to chociaż zdjęcie na mapach dodali).
Pewnie połaziłabym po całym dworcu, skoro jest "od Bosackiej", ale gdzie ( _) Może bliżej kas biletowych, albo na zewnątrz...
@Zuler: No serio, nie ma żadnego oznaczenia, a ludzie na dworcu nic nie wiedzą na ten temat, chociaż aplikacja pokazuje, że można odebrać w tym punkcie, bo paczkomat jest zapełniony. Zazwyczaj na stronie InPost jest infromacja, że to jest np. Żabka, Shot czy jakiś inny sklepik, co udostępnia swoją przestrzeń magazynową, a tutaj tylko Punkt Odbioru Paczek i szukaj sobie człowieku ¯\_(ツ)_/¯
@greg1dime: W okolicach świąt odpalali mobilne paczkomaty, czyli samochód przy wjeździe na dolną płytę RDA. Stali zazwyczaj przy filarze na prawo od wjazdu na płytę dworca autobusowego.. Może teraz to przemianowali na POP-KRA140 albo przy aktualnie dużej ilości paczek dalej tam stoją i będą wiedzieć gdzie jest POP.
@greg1dime: ano, właśnie przejechałam cały dworzec na street view, sporo pustej powierzchni do wynajmu, także może w którymś z tych pomieszczeń mogłoby to być, tylko że zdjęcia z 2017...

Ale tak jak mówisz, skoro obszedłeś całe i nie ma, a do tego nikt nic o tym nie wie to jakaś farsa.
@Mehel: @Zuler: Oh well... Jeszcze skądinąd (nie mogę powiedzieć skąd) wiem, że ten niewidzialny dla ludzkiego oka punkt obsługuje pewna firma spedycyjna z Krakowa z siedzibą na Wadowickiej, ale też nigdzie się nie ogłaszają, że mają punkt obsługi w Galerii... Pozostaje poczekać do jutra, może paczka wyląduje tam gdzie powinna, albo będę szukał samochodu kurierskiego przy wejściu od dworca.
@Mehel: Hmmm jeśli stało tam jakieś auto z paczkami, to jest możliwość, że je przegapiłem, ale zazwyczaj jest info SMS/E-mail, że do odbioru u kuriera - już często tak miałem, nie było problemu ze znalezieniem, ale dzisiaj dostałem info o oficjalnym punkcie i sam nie wiem czy to mogło być wydawane bez pośrednio z samochodu czy jak...
@greg1dime: Ostatnio odbierałem tam paczki koło Bożego Narodzenia i jak dobrze kojarzę to w smsie miałem wtedy informację mobilnym paczkomacie koło dworca autobusowego. Paczkomat okazał się kombi z kartką InPost za szybą. Jakoś mi się to skojarzyło z POPem o którym nikt nie słyszał.