Wpis z mikrobloga

@OrzechowyDzem: wlasnie jestem na webinarze i jakiegos gamonia slucham. 20 minut za mna i NICZEGO konkretnego poza "sprzedaza garnkow" o popularnosci, zarobkach, zapotrzebowaniem nie slyszalem. zaraz sie chyba rozlacze i poczytam poradnik z KomputerŚwiat, wyjdzie bardziej produktywnie
  • Odpowiedz
@nowy_wykopowicz: myslisz. ze warto zainwestowac te pieniadze? jaki stan wiedzy miales podczas zapisywania sie na kurs? dlugo szukales pracy, znalazles ja na rynku samemu czy z cudza pomoca, czy szkolenie jest interaktywne, czy są pracę domowe, jaka byla Twoja pierwsza wyplata?
sporo pytan, wiec od razu dziekuje ;)
  • Odpowiedz
@asenjo: 2 lata temu skończyłem kurs z Javy w sda, z perspektywy czasu nie żałuję. Wiedzę przed miałem żadną, nie wiedziałem czym się różni java od javascriptu. Pracy szukałem 5 miesięcy, samemu. Prace domowe są, ale bardzo dużo zależy od prowadzącego, pierwsza wypłata 4k brutto.

W grupie miałem 15 osób, w branży pracuje 5 z tego co wiem. Bardzo dużo zależy od tego na jakich trenerów trafisz, ja miałem to szczęście
  • Odpowiedz
@Gunnersaurus: nie łączyłeś tego z pracą?
teraz są tylko onlajn. nie jest to dla mnie wada w sumie, idzie wszystko ogarnąć jak idzie przez program z zamianą pulpitów
  • Odpowiedz
@asenjo: Ja odbyłem kurs SDAcademy #java w zeszłym roku, faktycznie prelekcja oblała wszystko miodem jak wspomniał to @OrzechowyDzem bałem się podjąć ryzyko, ale się zdecydowałem.

Jako, że już programowałem w #delphi było mi łatwiej choć obawiałem, się, że złe nawyki będą mi przeszkadzać.
Podobnie jak u @Gunnersaurus w grupie było 15 osób, po drodze się kilku wykruszyło. Samo szkolenie oceniam bardzo dobrze, pod warunkiem, że nie tylko się uczysz na tym
  • Odpowiedz
wlasnie jestem na webinarze i jakiegos gamonia slucham. 20 minut za mna i NICZEGO konkretnego poza "sprzedaza garnkow" o popularnosci, zarobkach, zapotrzebowaniem nie slyszalem. zaraz sie chyba rozlacze i poczytam poradnik z KomputerŚwiat, wyjdzie bardziej produktywnie


@asenjo: nie wiem na jakim kursie jesteś, ostatnio słuchałem webinariów i poza podstawami zyskałem troszkę smaczków do wykorzystania w swoich projektach.

Weź pod rozwagę to, że to kursy dla totalnych zielonek z programowania.
  • Odpowiedz
Zdecydowanie nie polecam i informuje ze dotyczy to również innych kursów. Moja sytuacją i "przygoda z ta firma, wyglądała następująco. W sierpniu 2021 zmarł mi ojciec dzień po swoich urodzinach. Ja jestem osoba niepełnosprawną od 2010 po przebytej grypie. Zostałem z matka, ze śmieszną resztka renty. Jak wiemy zaczął sie wtedy okres pandemii. Mam 56 lat i zacząłem szukać wokoło siebie zajęcia które pozawalało by mi pozostać w domu rodziców, go utrzymać.
  • Odpowiedz