Wpis z mikrobloga

@widmo82: W ogóle wiara w to, że polska policja sprawdzałaby odciski, żeby namierzyć złodzieja, jak oni mając nawet dane podejrzanego, ale nie zastając go w domu są w stanie umorzyć.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Usunelem_Konto: na prawdę uważasz, że ktoś przyjdzie ściągać odciski palców ze skrzynki na listy? To nie jest film kryminalny z Hollywood, tylko polska klatka schodowa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kavec: Zgłoś na policje. Za takie włamania grozi do 10 lat wiezienia.Mysle,że odciski palców znajda identyczne na kazdej z drzwiczek wiec bedzie łatwo namierzyć złodzieja.

@Usunelem_Konto: tak xd skończy się umorzeniem bo nie wykryto sprawcy xd
  • Odpowiedz
@kavec: Serio? Jeszcze bym w jakiś patologiczny sposób zrozumiał to na początku epidemii, gdy nie było żadnych masek nawet w aptekach. Ale teraz, gdy praktycznie w każdej aptece można kupić sobie za 2 zł maskę której nawet nie trzeba nosić bo wystarczy chustka albo bandana z deca za 15 zł...
  • Odpowiedz
@Usunelem_Konto: taaa, tylko te odciski trzeba później do czegoś dopasować. W naszej bazie danych, cyfrowo robi się skany tylko bandziorom. Kiedyś bagiety podejrzewały, że księdzu się włamałem na plebanie. Zaprosili mnie na przesłuchanie i zebrali odciski. Poszliśmy do pokoju ze skanerem cyfrowym, ale odcisk zebrali fizycznie do bloczku. Oczywiście nie włamałem się na plebanie, tylko tego felernego dnia stałem na parkingu pod kościołem i czekałem na kolegę, co ksiądz widział i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
lol, 2020 rok a mireczki nadal myślą, że złodzieje nie zakładają rekawiczek na taki włam a baza policyjna ma odciski wszytkich złodziei :D

@widmo82: Dokładnie xD Jak miałem włam do mieszkania 3 lata temu to już wtedy policjant powiedział, że teraz każdy amator zakłada rękawiczki, bo się filmów naoglądał. Oczywiście wcześniej to sprawdzili i tak właśnie było.
  • Odpowiedz