Wpis z mikrobloga

@krajowyserek: Ze kiedyś przepisał CI to lekarz. Np prywatnie. Bierzesz to regularnie i tyle
Możesz powiedzieć ze masz leki w nocy i nie możesz spać.
NAJWAŻNIEJSZE żebyś był stanowczy. Potrzebujesz to i to i tyle jak nie to zmieniaj przychodnie (to darmowe)
Żadnego strachu czy wycofania. To lek - Potrzebujesz to i tyle.....

PS: Miałeś jakaś chorobę albo coś ze zdrowiem? Ze np musisz robić badania?
@pul_litra_wstydu:

Jeszcze jedna rzecz - teraz wizyty u lekarza odbywają się telefonicznie wiec chyba łatwiej coś wyciągnąć. Dają CI 4 cyfrowy kod i idziesz z tym do apteki. Dajesz kod, pesel i to wszystko.

Tak jak mówiłem, nie wiem ile masz lat. A to może trochę utrudnić dostanie takich leków :)
@krajowyserek: Nie chodzi o psychicznie. Np musisz robić badania bo masz coś ze zdrowiem (fizycznie) - wtedy mówisz, ze potrzebujesz np xanax bo masz strach jak wyjdą wyniki ;p

21 lat no to raczej bez problemu. Tylko tak jak mówię stanowczo mówisz co potrzebujesz i tyle. Żadnego skarżenia co Ci dolega i nakierowywania. Mówisz potrezbujesz klonazepan 2mg z 1 albo 2 opakowania i tyle
@krajowyserek: Na hyperreal jest ankieta które najłatwiej. Ale to generalnie loteria - zależy od magika (lekarza xd)
relanium chyba łatwo, bromazepam (tylko tego często lekarze nie znają), lorafen, ale xanax czy klon tez jaczej bez problemu.

Możesz mówić co chcesz - w dupie miej co Ci powie lekarz. Mówisz stanowczo - Potrzebuje tego leku i tyle.
To są leki - Od tego są żeby ludzi leczyć.

Wiem, że na początku ciężko
: Nie chodzi o psychicznie. Np musisz robić badania bo masz coś ze zdrowiem (fizycznie) - wtedy mówisz, ze potrzebujesz np xanax bo masz strach jak wyjdą wyniki ;p


@pul_litra_wstydu: to lekarz mówi: skoro boi się pan o wyników, to nie robimy badań bo alprazolam to bardzo groźna uzależniająca substancja, czy mogę jeszcze w czymś pomoc?( ͡° ͜ʖ ͡°)