Wpis z mikrobloga

Chociaż i tak żeby całkowicie go wyeliminować potrzebny jest V-Sync lub G-Sync, ale obie te metody skutkują wyższym input lagiem.
@Fronklon: W każdym razie nie da się grać w pubg na galaxy s20 ultra na 90 fps (zamiast tego musisz w 60 fps). Prawdopodobnie właśnie z tego powodu. A na Xiaomi Mi 10 pro da. Dodatkowo między 90 Hz, a 120 Hz nie ma tak dużej różnicy wizualnej jak pomiędzy 60Hz, a 90Hz czas pracy na baterii jest zauważalny.
@Fronklon: Ogólnie wahałem się pry wyborze telefonu właśnie między One Plus 8 Pro a Xiaomi Mi 10 pro i wygrało jednak Xiaomi. 90 Hz w moim przypadku jest lepsze niż 120 Hz które zużywa sporo baterii i działa tylko w menu. Dodatkowo OnePlus mimo że ma całkiem dobry główny aparat to te pozostałe to jakiś żart. Nie wspominając o filtrze koloru który dorobił się osobnego aparatu nie wiadomo po co.
Najważniejsze to aby pamiętać o tym że złotówka jest wyjątkowo słaba w porównaniu do innych walut. Dzisiejsze 4399 to nie jest to samo 4399 które było rok temu. Jak rozmawiamy o cenach dóbr nie produkowanych w polsce powinniśmy porównywać ceny w dolarach.
Dzisiejsze 4399 to nie jest to samo 4399 które było rok temu


@bboymc:

Twój argument jest inwalidą, dlaczego zatem Samsungi S20 i S20+ kosztują prawie identycznie jak S10 i S10+ czy nawet S9 i S9+ na premierę?
Za co cenie one plusa i xiaomi? Że są pro klienckie. Chcesz mieć cofanie lewym przyciskiem - masz. Prawym? Masz? Środkowym? masz. Odblokowywanie fiutem a nie palcem? masz. A w Samsungu? Wszystko musi być tak jak chce producent.
S10+


@Need: Jak przyjmiemy, że następcą S10+ jest Samsung Glaxy S20 Ultra. Następcą S10 jest Samsung Galaxy S20+. A S20 jest następcą S10e. To wyraźnie widać podwyżki. Poza tym nie zapominaj, że w tym roku różnica pomiędzy snapdragonem, a exynosem jest największa w historii.
@bboymc:

No tylko, że nie jest tak jak piszesz xD,

s20 to nie jest kontynuacja s10e, bo plany na s20 były już zanim się okazało, że s10e okazał się sukcesem. S20 to bezpośredni następnik s10 i s9, s20+ to następnik s10+ i s9+.

Ultra to taki sam patent jak s10e tylko w drugą stronę dla jeszcze innego targetu, to nie jest następca s10+
@Need: Mimo wszystko Samsung Galaxy S20 Ultra w edycji z exynosem mimo że kosztuje 6000 jest gorszym telefonem od tego Xiaomi Mi 10 Pro. Exynos ma gorszy ISP więc zdjęcia wychodzą mniej szczegółowe niż na snapdragonie. Ma gorszy czas pracy na baterii (aż 25%!). Grzeje się do 60 stopni podczas intensywnego grania gdzie snapdragon tylko do 40. Dodatkowo za te 6000 zł dostajemy wersję 128GB, a w przypadku Xiaomi 256GB za
@Need: ja tam nie narzekam, kupiłem swojego 1+7 pro niedawno za 2300zł a ma taki trick którego nie ma nawet S20 w najmocniejszej konfiguracji (rozdzielczość QHD+ i odświeżanie większe niż 60 fpsów) xD

A ile ten S20 najmocniejszy chodzi? 6 koła?
Czyli w sumie nadal utrzymany trend, telefony są tańsze o 1,5k od najmocniejszych samsungów, a pewnie od jabłek ze 3k.
#!$%@?. Białorycerze xiaomi xD za kazdym #!$%@? razem xD. Kisne z robactwa, wklepując litery na moim iphone xD
I cyk. Juz ten model nie znajdzie w Polsce odbiorcy, bo larwa nosacza sprowadza tylko redimimi z alibaby, bo taniej i w gifcie bez cła xD