Wpis z mikrobloga

@secondreality: nie, nie da się wszystkiego naprawić co źle działa w tym kraju, ale to nie jest pierwszy rok ich rządów więc moich oczach to oni za to są odpowiedzialni. Mieli okazję żeby coś z tym zrobić ale ważniejsze były wydatki na kupno głosów :)
@secondreality: xD bo PO... Wiem że żaden rząd by nic nie zrobił ale to ich nie usprawiedliwia i ktokolwiek byłby teraz u władzy to też bym napisał że to jego odpowiedzialność. Sugerujesz że i tak nikt nic z tym nie zrobi więc nie ma się czym przejmować?
@host25: co bo PO? tak najlepiej zapomnieć jak "rządzili" co nie? nie wspominać szczególnie na wykopie
bo to zakazane słowo wyłącznie peany na cześć tej partii moża tu pisać. Daj im dokończyć kadencję i wtedy ich rozliczać. Ani SLD ani PSL ani PIS ani PO, Wiosny i inne popłuczyny nikt się do rządzenia nie nadaje.
@secondreality: dlaczego zapomnieć? Ja bardzo dobrze pamiętam :) oni jakoś nie bali się prywatyzować państwowych firm w które trzeba pompować hajs, wiek emerytalny też podnieśli co było bardzo niepopularne wśród oświeconego narodu, ale była to próba rozwiązania jakiegoś problemu, prawda tematu węgla szybko by nie podjęli,ale i tak była większa szansa na to.
A co zrobiła aktualna władza? Pytam o rozwiązanie jakiegokolwiek realnego problemu bez rozpierdzielania budżetu. Jeden realny problem dotyczący
@host25: Tak repryzatowali jak Ciech ( ͡° ͜ʖ ͡°) to zwykłe wałki były, zaniżanie wartości spólek celowe udupianie, żeby opchnąć dla swoich kolegów czy zagranicznych firm. Wiek emerytalny to żadna reforma, PIS chociażby ukrócił karuzele Vatowskie i CBA ma kupę roboty gdzie za czasów PO byli na wakacjach, na minus pisu to rozdawnictwo to mnie #!$%@? niesamowicie, swoją drogą nie mogą niczego ruszyć bo zaraz wrzask opozycji
@secondreality: niby CBA ostro rozlicza ale jakoś nie bardzo przyjaciół rządu :) na pierwszy rzut oka może to wyglądać jak sukces ale mam wrażenie że to ustawiona szopka że niby coś robią :) kontrargument - pancerny Marian.
Co do prywatyzacji to niestety jest to normalne i powinno być ścigane ale jakoś nie widziałem żadnego wyroku. Ale nadal widzę jeden argument anty peło ale nie widzę pochwalnego dla pis ten z cba
@host25: Szopka trwa od lat 90, kto ma plecy i kwity ten sie bać nie musi, banaś to zły przykład, za reprywatyzację
3/4 powinna siedzieć tylko nikt nie ma kwitów zgadnij dlaczego.. ( nie wiesz to ci wytlumaczę), temat CBA naciągany, za czasów PO nikt nie był winny CBA roboty nie miało mafijne państwo w całej krasie taki był prikaz. UE niech sie lepiej nie miesza bo to III rzesza, dla