Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Moze mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z Patriotami? Brady odszedł do Tampy i tak naprawdę Bill i spółka zostali bez QB. Dodatkowo pozbyli się 23 picku draftu na rzecz 37 i 71. Jakby tego było mało, to Buccanners ściągają od Pats jeszcze trzeci innych graczy (Branch, Faulk i Brown). To jest jakiś grubszy projekt zakrojony na kolejne lata?

#nfl
  • 10
Newton I Winston sa do wziecia. Trade down to byl swietny Ruch bo ten draft jest bardzo gleboki I nawet z pickiem 71 wezma kogos naprawde dobrego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@magucio: nie wiem czy to na serio czy szydera z twojej strony ale


[]

@ticos: nie, to nie jest szydera. Kibicuje im od dawna i po prostu ich aktualne decyzje mnie zaskakują. Dlatego też żeby ich nieco zrozumieć postanowiłem napisać post tutaj, bo może ktoś bardziej obeznany z NFL mi to wytłumaczy

@GNP: czytając reddita nikt nawet nie wspomina, że Pats próbują ściągnąć kogokolwiek z tej dwójki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GNP: to też nie jest takie proste z Newtonem i Winstonem bo Patriots mają #!$%@? salary cap, nie będę się rozpisywał bo nawet nie do końca ogarniam te dead capy itd ale może im być ciezko wziąć kogokolwiek z tej dwojki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ticos: tak więc ten artykuł o Branchu, Brownie i Faulku jest z the onion, taka amerykańska #aszkiera, a co do Patsów to albo Stidham jest zdaniem Billa odpowiedni na QB1, albo właśnie roczny tank i za rok jakiś QB z draftu
@GNP: Bill pewnie wezmie cala gore role-playerow w tym drafcie, jebnie tank i za rok wejdzie caly na bialo w sezon z Trevorem Lawrencem na czele i wszystkich znowu bedzie #!$%@? strzelal. Biorac pod uwage ich salary cap i opcje na rynku to jedyna madra opcja.