Wpis z mikrobloga

Windows 10 to jest jakiś dramat, przynajmniej te ostatnie buildy. Musiałem przeinstalować 3 letniego W10, bo mi się wysypał. Brak mi słów, z każdą kolejną edycją Windowsa jest coraz gorzej, coraz dłużej, coraz mniej intuicyjnie. Nie ma wyboru trybu systemu pod F8 i ch*j baw się z automatyczną naprawą i czekaj aż ci się łaskawie pokaże. Po świeżej instalacji trzeba założyć konto microsoft (wtf?), potem login i hasło z 3-etapową wymaganą podpowiadaczką (wtf?) i wpisuj te głupoty, żeby na końcu się okazało, że hasło nie działa, bo "logowanie usługi Usługa profilów użytkownika nie powiodło się" i ten ich super zaawansowany mechanizm zmiany hasła g*wno daje. Dzięki Panie Gates. Jest super nowocześnie. Wolałem zdecydowanie starego XP po SP.
#windows #windows10
  • 7
@brakloginuf: Microsoft to cwaniaki i kończą wsparcie starszych windowsów. Bardzo dobrze wspominam windows 7, gdyby nie to właśnie zakończono wsparcie to bym może nawet wrócił do niego. Na lapku mam Ubuntu i też nie narzekam( ͡° ͜ʖ ͡°).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KrakenPolski: koniec wsparcia produktu był ogłoszony razem z jego premiera, to nie jest nic nowego ani coś co zaskakuje. Ja mam zgoła inne odczucia, każda kolejna wersja windowsa jest coraz lepsza I nie mogę się doczekać aż wyjdzie kolejny build za miesiąc
@Koliat: Wiadomo, że to odczucie subiektywne.Niektóre zmiany są po prostu niepotrzebne i różne irytujące drobiazgi. Nie chciałbym narzekać, no ale jak tego nie robić, jak znowu mam BSOD tym razem z "Critical Service Failed" na jednodniowej instalacji Windowsa? Na żadnym innym Winowsie nie miałem problemów z powodu Update, a tu muszę się bawić w odinstalowywanie aktualizacji.
@Fuhrer-chan: Jestem coraz bliżej porzucenia W10. Tylko co za 3 lata. Połatają W10?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KrakenPolski: Mówisz pewnie I Critical Process Died, akurat ten bsod wskazuję na problemy ze sterownikiem lub sprzętowe, więc tu szukaj pomocy u producenta który może wypuścil wadliwe drivery?