Wpis z mikrobloga

Pytanie do ekspertów od #drukarki

Co potrzeba?
Przyzwoita cenowo drukarka, nie koniecznie najtańsza i przede wszystkim z możliwie najtańszym wydrukiem, kolory niepotrzebne, xero/skaner opcjonalny ale niewymagany, za bezprzewodową to zawsze mały plusik

Od kilku lat nie siedzę w temacie #hardware więc boję się że kupię drukarkę której koszty użytkowania będą bardzo duże.

Poza tym czy jak kupię drukarkę na #jdg to czy będę musiał rejestrować się w #bdo?

#pytanie #komputery #wydruki #informatyka #vat
smutnylogin - Pytanie do ekspertów od #drukarki 

Co potrzeba?
Przyzwoita cenowo d...

źródło: comment_15878854327yzWeVkplyKVzvNHns5bgg.jpg

Pobierz
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@smutny_login: Ja kupiłem Epsona xp5100 do niego na Ali dokupiłem wieczne kartridże. Komplet tuszy kosztuje 40 zł i pozwala na dziesięciokrotne napełnienie każdego koloru. Całkowity koszt ok. 450 zł.
@smutny_login: nie wiem jak często i jak dużo zamierzasz drukować... Z doświadczenia jednak wiem, że drukarki laserowe są bardziej niezawodne. Z atramentowymi jest tak, że jak nie będziesz drukować przez tydzień, dwa i zaczną zasychać głowice. I sporo tuszu pójdzie na ich czyszczenie.
Jeszcze odnośnie WiFi... Jeszcze nie widziałem drukarki, która nie zaczęłaby sprawiać problemów po jakimś czasie. Lepiej podłączyć kablem ethernet.