Wpis z mikrobloga

Puchar domu zdobywa Slytherin z 1347 punktami! A na czele domu: @luxphere z 296 pkt, @mirkewolnystrzelec z 160 pkt, @jakosdajerade z 125 pkt. Tym razem nie będzie dodatkowych punktów dla Gryffindoru bo choć jest ich sporo to brak im zapału. Slytherin okazał się najaktywniejszym domem. Zabawę kończymy z 41 Krukonami, 38 Gryfonami, 38 Ślizgonami i 37 Puchonami.

Jak się ma pozostała punktacja:
Hufflepuff: 529 pkt
Revenclaw: 514 pkt
Gryffindor: 388 pkt

Pozostali ślizgoni, którzy przyczynili się do zwycięstwa domu:
wikunia314: 118
niemowiepokociemu: 101 
imstr8: 88
hipotrofia: 72
ticos: 65
kryku: 63
siodemkaxx: 60
antkowa: 35
Lewo: 29
kawazrana: 29
Kikut12: 25
HarleyQuinn: 17
Chargedaffaires: 15
Bielecki: 15
bartorex22: 14
m6ow: 10
pierdjednorozca: 5
Shit
happens: 5

W komentarzu umieszczam wyniki z wczorajszego quizu + punktację ze wszytskich konkurencji dla pozostałych domów.

Bardzo wam dziękuję za udział w zabawie, wasze zaangażowanie, kreatywne odpowiedzi i znajomość Harrego Pottera dała mi wiele radości. #potterzabawa #harrypotter

Perkotka - Puchar domu zdobywa Slytherin z 1347 punktami! A na czele domu: @luxphere ...

źródło: comment_1587919687U3WGEt9cHxYuw6CFCWRtnN.jpg

Pobierz
  • 17
Revenclaw:
HydroWydra: 110
FelixFelicis: 80
jackalsky: 75
Szczuroskoczek
: 47
nikablue: 47
dziecielinapala: 46
zurawinazmusztarda: 42 
Hektar4: 18
2REI: 15
Grubyp
qKociamber: 10 
rozowa13: 10
Halohet: 5
Jrv20: 5
fejkowekonto7: 4
Wyniki wczorajszego quizu. Punktacja może was zdziwić bo w wielu pytaniach coś tam wiedzieliście, jednak nie znaliście pełnej odpowiedzi więc zamiast 5 pkt dawałam 3 albo 2 w zależności od stopnia wiedzy. Trzy pierwsze osoby dostały również punkty za czas.

luxphere 15/15 = 88 pkt. (280 sec.)
Hydrowydra 14/15 = 80 pkt. (317 sec.)
jackalsky 14/15 = 75 pkt. (323 sec.)
wikunia314 14/15 = 68 pkt. (433 sec.)
mirkewolnystrzelec 13/15 = 65
Podaj tytuł wypracowania Hermiony z mugoloznastwa na trzecim roku. – Wyjaśnij, dlaczego mugole potrzebują energii elektrycznej (jak było coś niejasnego o prądzie i o mugolach to też dawałam jakieś tam malutkie punkciki)

Jak często Sir Cadogan zmieniał hasła do wieży Gryffindoru. – Przynajmniej dwa razy na dzień, za to pytanie większość osób otrzymała częściową punktacje bo pisaliście, że kilka razy na dzień itp. I to było zgodne z prawdą, ale nietrafione w
To była świetna zabawa i Tobie @Perkotka należą się wielkie podziękowania za świetną robotę. Ubawiłem się jak nigdy, szczególnie przy czytaniu receptur eliksirów. Ostatni quiz posiadał pytania przy których miałem wątpliwości i dobrze, że sprawdzałem odpowiedzi i niektóre nazwiska na wiki. Jeszcze raz dzięki, że nie straciłaś zapału i doprowadzilas zabawę do końca.

Hail Slytherin i chwała Temu, Któremu Nie Wolno Polewać!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rales: to się okaże, jeśli już to na pewno podczas kolejnej serii seansów Harrego Pottera. Ale to w dużej mierze zależy od liczby chętnych