Wpis z mikrobloga

@fishchip: od samego poczatku mogl takie streamy robic. od pierwszych wyrokow w zawieszeniu jasne bylo, co moze a czego nie. daniel, jak klasyczny idiota nie dosc, ze sam nie rozumial sytuacji to jeszcze otaczal sie ludzmi ktorzy mu zle doradzali. debil rafyfikowany, jak kazdy patostreamer.

mogl ten famili frendli strumyk juz dawno jebnac, kwestia rejestracji kanalu i firmy na kogos obcego. plus nie chclac i nie bluzgac z gosiaczkiem. #!$%@? kretyn
@mikeywwa: akurat ty moglbys mu okasztanic sledzia z polykiem i dac sobie uciac obie rece za urode gosiaczka, a i tak bys pozostalymi kikutami smarowal posty, ze obsrana menelica to symbol seksu a akcja z polykiem danielowego sledzia nie czyni z ciebie..

..osobe ktora lubi wlasna plec.

jestes wybitnie slabym trollem, albo jeszcze wybitniejszym dzbanem.
@Radtopedau: @odyn88: ta, ta walkowany temat milion razy, MOJA SPRAWA NA CO HAJS WYDAJE

a moja sprawa jak to komentuje w miejscu do tego przeznaczonym. fani grubasa moga mu wplacac hajs i sie #!$%@? na mnie, ze z niego szydze

a ja moge szydzic z grubasa i jego widowni. to prosta sprawa, od tego sa fora dyskusyjne, by spolaryzowane opinie dotyczace danego tematu mogly sie scierac.

ale czego ja wymagam
@masakrator007: bardzo ladnie zieloneczko, zawiadomienia do prokuratury zawsze na propsie. nie zapomne, jak wkrecilem miraskom, ze sprzedalem analczyka na komendzie, bo na jednym z instastorjez mial bubke ziola na kompie.

ja #!$%@? ilu charakternych sebkow sie nagle odezwalo z bolem dupy, ze sprzedaje na psy XD

paru z miejsca skumalo prowo, wiekszosc po czasie, ale najlepsze byly te twarde dzbany co mi ublizaly jeszcze przez pare tygodni insynuujac, ze faktycznie zlozylem
@odyn88: a jeszcze jedno. uwazam, ze takich impotentow intelektu i zwyrodnialcow jak tucznik czy analczyk nalezy dojezdzac, bo sa spolecznymi pasozytami, amoralnymi #!$%@? zerujacymi na debilach pokroju mikeywwa.

gardze nimi i pluje na ludzi ktorzy im wplacaja SWOJE PIENIADZE I #!$%@? MI DO TEGO NA CO JE WYDAJA XD

analogicznie #!$%@? ludziom do tego na co ja nie wydaje pieniedzy i dlaczego gardze żebrakami. zwyczajnie nie daje hajsu żebrakom bo sie