Wpis z mikrobloga

Co to za labirynt dla Minotaura?

Myślałem, że to jakiś pegieerowski magazyn na kiszonkę, czy coś, ale nie ma tam wjazdu. Całość otoczona wałem ziemnym, który ktoś niedawno rozkopał, żeby do labiryntu wjechać.
Są tam korytarze, jak i pokoiki bez wyjścia (jakby ktoś chciał uprowadzoną świnkę przetrzymywać to w sam raz - ściany mają ze 3 metry).
#rolnictwo #kiciochpyta ##!$%@? #agrobizneschallange
vincent38 - Co to za labirynt dla Minotaura?

Myślałem, że to jakiś pegieerowski ma...

źródło: comment_1588026415IuGuYrQt2wzjAD9zSyWhUA.jpg

Pobierz
  • 15
@Stormweaver: Ruszty w chlewni wyglądają jak na zdjęciu. Te z labiryntu za głębokie. Fundament powinien być betonowy, a tam ściany wypełnione piaskiem. Poza tym, jeżeli to miały być piwnice to byłyby jakieś schody i wejścia do tych małych pokoików. W tych małych pokoikach jest jedynie otwór na dole - widać na zdjęciu, więc teoria decadenta, że to zbiornik wydaje się słuszna.
Na gnojówkę to chyba dużo za duże jak na 4
vincent38 - @Stormweaver: Ruszty w chlewni wyglądają jak na zdjęciu. Te z labiryntu z...

źródło: comment_15880696913LrFNUvDfPOIH7m8XpD5i2.jpg

Pobierz
@Stormweaver: Jak widać na zdjęciach w promieniu 5 km żadnego ziomeczka. To stare zdjęcia. Teraz jakiś rolnik się tam kręci - magazynuje siano. Rolnicy szczególne sympatyczni nie są, tym bardziej, że ten PGR był szabrowany przez złomiarzy (ale jeszcze dałoby się coś wyciąć).