Wpis z mikrobloga

#gsm #internet
Muszę wyjechać na wieś gdzie mam plan pracy zdalnej. Niestety nie ma tam dostępu do internetu, więc chciałem wziąć coś na kartę. Mam router mobilny. Jaki internet polecacie na kartę? Nie chce się wiązać abonamentem, bo akcja na około miesiąc.
Która sieć ma najlepszy zasięg, cenę za GB oraz jakość na pdst waszych doświadczeń?
  • 3
Nie utrafisz. Polecam mapa.btsearch.pl - wykaz najblizszych nadajnikow. Teoretycznie najblizszy = najlepszy net, w praktyce roznie - ale nic innego na podstawie tego opisu nie da Ci sie doradzic.
Jak wszystkie 4 sa ok (w play internet w roamingu krajowym dziala chyba z lejkiem), to wez se Tmobile i odpal pakiet z youtube i netflixem. Nie wiem jaka masz prace, ale na klasyczne telko i jakies excele 20GB na miesiac Ci starczy
@Czyjatoja: jeśli na kartę, to polecam ten starter - dostaniesz w nim dwa darmowe pakiety 30 GB. Pierwszy ważny 15 dni, ale jeśli w tym czasie zasilisz konto za min. 30 zł, to dostaniesz drugą paczkę 30 GB - ważną już przez rok (więcej info w [regulaminie]( https://bit.ly/2UmmkYe)).
Przed tym zasileniem sugeruję włączyć jeszcze dwie promocje:
- Rok Ważności Konta cykliczny (kod: *136*11*12#)
- GigaBank w Taryfie Plus Elastyczna na