Wpis z mikrobloga

Po nieudanej premierze solowego albumu były członek boys bandu robi wszystko, aby utrzymać status celebryty.


Kocham Saturday Night Live #snl kocham the lonely island, jakim *#!$%@? dopiero niedawno dowiedziałem się, że Akiva „Kiv” Schaffer, Jorma „Jorm” Taccone i David Andrew „Andy” Samberg zrobili pełnometrażową komedie.

ja #!$%@?, jak film Popstar - Never Stop Never Stopping jest bezbłędny, to ja nie mam pytań, to tak przerysowana do bólu parodia życia supergwiazd muzyki pop, że oglądając Popstar mamy wrażenie, że już gdzieś widzieliśmy te sceny, te ujęcia z backstage, te wypowiedzi menagerów, te dramy gwiazd, wywiady z ich producentami, współpracownikami, i w końcu wypowiedzi innych ikon showbiznesu na temat głównych bohaterów. DJ Khaled, RZA, ASAP Rocky, Mariah Carrey, Adam Levine, Jimmy Fallon, USHER, 50 cent, Simon Cowell, Akon, Michael Bolton, Justin Timberlake, Pink, NAS, Rihanna, Katy Perry, Ed Sheeran, T.I., Pharrell Williams.

Jeśli ktoś lubi popkulturę - zwłaszcza amerykańską, luźny humor, nawiązania do współczesnych trendów w #muzyka #rap #edm i ludzi(w tym przypadku gwiazd muzyki przed duże S), którzy potrafią zachować dystans i żartować z siebie samych ten #film to świetny wybór
4me 8/10
w komentarzu fragment filmu, wiedeoklip głównego bohatera Conner4Real feat, P!NK który jest pstryczkiem w nos dla Macklemora i jego wersu w Same Love(kawałku reprezentanta Seattle o równouprawnieniu)_ #heheszki #thelonelyisland #justinbieber #asaprocky #justintimberlake #film
SiekYersky - >Po nieudanej premierze solowego albumu były członek boys bandu robi wsz...

źródło: comment_1588103745w6ig3wHdcmBE1QQBAOy41n.jpg

Pobierz
  • 3