Wpis z mikrobloga

@Oppaiconnoisseur: No najlepiej to jest wtedy jak wracasz w lecie o 6 rano z dyskoteki, słońce świeci, w mieszkaniu 30 stopni i jeszcze ptaki nawalają swoją symfonię, a ty próbujesz zasnąć chociaż na 3 godziny (,)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Oppaiconnoisseur: Ja mam o to ból dupy, bo tak- budzą. I romantyzm romantyzmem, ale gdy pojawiają się podstawowe potrzeby takie jak cisnący pęcherz, czy właśnie sen, inne rzeczy schodzą na dalszy plan.

  • Odpowiedz
@slodziak: Lata temu byłem na Polskiej Stacji Polanej, budowaliśmy tam dosyć szczególny radar(maszt +25 metrów), niestety z powodu kiepskiej pogody i napiętego grafika pracowaliśmy po 20 godzin na dobę. Byli tam również górale którzy wykonywali jakieś prace budowlane - świetne chłopaki, ale jeden z nich stękał że nie może spać jak my pracujemy, na to opowiedziałem mu, że jak jak jestem urobiony to sen sam przychodzi. Trochę ruchu wieczorem to przejdzie
  • Odpowiedz
  • 2
@Oppaiconnoisseur w zeszłym roku miałem gniazdo w elewacji tuż pod blachą na ogniomurku. Zaraz nad oknem. Jak się urodziły młode to to był dramat. Na początku nawet z żoną się cieszyliśmy ale potem ćwierkanie i stukanie gdy chodziły po blasze odbierało mi smak życia. Usunąć nie mogłem bo ochrona ale w tym roku już ich nie ma.
  • Odpowiedz