Wpis z mikrobloga

Jade dzisiaj z narzeczoną na wieś do jej rodziców porozmawiać o naszym przyszłym ślubie. Jak wiadomo z mojego niedawnego wpisu, w przeciwieństwie do jej rodziców i obecnie różowej nie chce wielkiego slubu koscielnego z weselem na 300 osób a jedynie zwykły cywilny z przyjeciem dla rodziców i najbliższych znajomych (na co zgadzała się dziewczyna)

Dejcie plusa na odwage bo coś czuje że będzie niezła imba ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #slub
  • 92
@Kenjiy: Jak Ty płacisz za całość to w ogóle nie powinno być dyskusji xD
My zrobiliśmy wesele na 60 osób, najbliższa rodzina i przyjaciele. I tak wydaliśmy dużo bo robiliśmy sporo atrakcji, ale tak jak my chcieliśmy. Bez disco polo, bez pijanych wujków, bez żenujących zabaw. I tak bylo osób akurat żeby moc do każdego podejść, porozmawiać, napić się spokojnie. Nie wyobrażam sobie ogarniania wiekszego wesela z perspektywy młodej pary
@Kenjiy: ja to nie wiem czy kiedykolwiek chciałbym jeszcze dziewczynę ze wsi. Oni mają strasznie #!$%@? w głowach.

Mocno patrzą jak inny coś odbierają i postrzegają albo mają dziwne zasady. Na czele wspólne mieszkanie tylko po ślubie, na co za chiny ludowe nigdy bym się nie zgodził, bo nigdy nie kleknął bym przed kimś wcześniej z tą osobą nie mieszkając. Wszystko przez pryzmat co ludzie powiedzą.

Nie dogadywałbym się z taką
@Kenjiy: Byłem w tamtym roku na 200+ w głębokich Bieszczadach. Kapłan w trakcie mszy to po każdym zaklęciu kopertę dostawał xD a najczęściej poruszaną przez pannę młodą kwestią było ile wydała (jej rodzice wydali) na to wszystko.
@Kenjiy: jezu xD na moim weselu będzie max 50-60 osób, więcej bym nie chciała nawet xD z resztą po co tracić tyle kasy? Ja już wole sobie kupić za to jakąś zajebistą obrączkę za 12k i mieć pamiątke na całe życie w formie materialnej a nie kredyt na 100k xD i kupe zmartwień