Wpis z mikrobloga

Ale lipa
Jak się okazało wyruchałem trapa. Na swoje usprawiedliwienie mam to, że ma zrobioną cipę.

W zeszłym roku byłem na Smolnej. Spotkałem tam „dziewczynę”, dobrze się tańczyło, miło się rozmawiało. Gdy zbierałem się do domu spotkałem go przed lokalem, pogadaliśmy, poszliśmy coś jeszcze wypić a później do mnie. Tam zaczęło się robić gorąco, ubrań szybko się pozbyliśmy i nie było widać nic co by wskazywało na to, że to facet (może to wina alko ale nie wypiłem aż tyle żeby nie ogarniać).
Gdy sięgałem po gumkę to powiedział, że możemy bez. Tutaj zapaliła mi się lampka bo pomyślałem, że może chce mnie na dzieciaka wziąć. Gumę założyłem.
Seks był dosyć dziki i serio nie było czuć że coś jest nie tak, #!$%@? jak #!$%@?. Rano się pożegnaliśmy i kontakt się urwał.

Wczoraj przypadkiem dowiedziałem się, że Klaudia to faktycznie Adrian tylko po tuningu i to za grubą kasę (to „córka” jakiegoś dzianego typa z Śląska). Miałem do niego kontakt, zapytałem i potwierdził.

Zero przypału bo nikt z znajomych mi nie narobi złej famy na mieście (mimo tego incydentu i tak jestem najnormalniejszy jeżeli wierzyć historiom kto z kim z mojego towarzystwa spał), ale i tak niesmak jest.

#przypal #zalesie #seks #transgender ##!$%@?
  • 12
@Randylahey: chociaż nie jestem jakimś zaściankowym człowiekiem i wiem, że wszystko jest możliwe to akurat nie spodziewałem się, że da się przerobić penisa na pochwę. Poszperałem trochę w internecie bo było ciężko mi uwierzyć i okazało się, że to możliwe, ma swoją nazwę (sex reassignment surgery) kosztuje w #!$%@? siana. Dla wprawionego oka pewnie jest jakaś różnica, ale jak jesteś lekko wypity i jest półmrok to nie da się ocenić czy