Wpis z mikrobloga

@aka_wannabe: naprawdę wygodne buty kupisz za 400-500 zł, jak się na tym znasz i postarasz to i nawet za mniej. Tutaj płacisz tylko i wyłącznie za nazwe i hype nie za jakaś niesamowitą technologię XD
@aka_wannabe: przecież napisałem wyraźnie, że w takiej cenie mozna kupić wygodne buty nie ultraboosty XD Tak raz mnie podkusilo i kupiłem i #!$%@? dupy mi nie urwało XD Tak są wygodne przyznaję ale nie za taką cenę, biedny nie jestem ale żeby kupowac buty za 700+ to mnie jeszcze nie #!$%@?, bo tu głównie nie chodzi o wygodę tylko gimbusiarski lans XD
@Ibralew: rucha na chajs bo wyprodukowanie tych butów kosztuje grosze , jakis czas temu kupiłem dwie pary air 720 i wydawały mi sie mega wygodne dopóki w zeszłym tygodniu nie przyszły mi nowe yeezy z ultraboostem i uważam ze 9stów za te buty to nie jest wygórowana cena.
@Ibralew: i przez to mamy nie kupowac takich butow? xDDDD na tym te marki zarabiaja, buty ogolnie sa w tej cenie najlepsze i kazdy streetwearowiec powinien je miec. ale nieee, ograniczony przegrywek nie wyda na buty wiecej niz 100zl w galerii bo "majom byc wygodne" xD amortyzacja jako pianka montazowa, sam but wykonany z jakiejs cyber skory i pozdro :) a my mamy primeknicik, booscik i elegancko :)
@aka_wannabe: no to gratuluję podejścia ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie oszczędzam na garderobie czy butach bo za jakość się płaci niestety, ale tez nie bede debilem i wciagal sie w trendy i płacił za to jak frajer ( ͡° ͜ʖ ͡°)