Wpis z mikrobloga

@mango2018 Sam tak nie kupuje, bo wydaje mi się, że można łatwo trafić na kogoś nieuczciwego. Natomiast mnóstwo rzeczy w taki sposób sprzedałem. Najczęściej to pobrania, wysyłałem nawet na kwoty 1500zl. Ale zdarzyło się, że ktoś zrobił przelew na 1000zl. Dodam tylko, że nigdy nie było problemu z odbiorem przesyłki pobraniowej, poza drobnymi typu awizo i paczka 2 dni na poczcie. Ale definitywnie odebrana. Sam się zawsze dziwię, że ludzie się nie
  • Odpowiedz
@emir007: mam to samo, jestem na OLX od 2013r (główne konto, starsze i dłużej) i ludzie mi przelewają czasem po kilka stówek a ja idę ładnie na pocztę i wysyłam, nie mam sobie nic do zarzucenia. Jak ktoś chce pobraniem to jednak biorę kwotę wysyłki na konto a reszte za pobraniem, bo jak nie odbiorą to kłopot mam tylko ja i podwójne koszta.

@mango2018 zapraszam wystawić coś na OLX w pomorskiem,
  • Odpowiedz
@Jarek_P: w skrócie kolo nadał do mnie list, nie przyszedł w tydzień, poprosiłem o list przewozowy nie był w stanie podać, potem, że niby kolejny list wysłał z nowym itemkiem, zapytałem o numer przewozowy i dalej nic... W międzyczasie ignorował wiadomości albo odsyłał mnie na pocztę gdzie na poczacie mówili, że na moje nazwisko nic nie ma. A #!$%@?, znajde czas to wyredaguje tą opowieść i wstawie xD
  • Odpowiedz
@mango2018 @emir007:


Na OLX od lat, wcześniej gdy Allegro było bardziej dla ludzi, też od lat (i dwa "słoneczka" dorobku, wszystko za domowe interesy kupię/sprzedam, żaden biznes), 80% transakcji to te zdalne, naprawdę nie ma problemu. Ludzie wpłacają mi, ja wpłacam ludziom, sam wolę płacić z góry i preferuję taką opcję w drugą stronę. Jeśli ktoś mi nie wierzy i boi się wpłacić w ciemno, proponuję wysyłkę za pobraniem po wpłacie
  • Odpowiedz