Wpis z mikrobloga

No i szykuje nam się kolejne gówno pokroju Oddysey i Origins, tylko w innym settingu. Już wolałem to jak wyglądało przed origins, czyli zanim zrobili z tego RPG w wykur.. dużym światem i masą znaków zapytania na mapie, bawieniem się w czyszczenie obozów i levelowanie. To jest jakieś nieporozumienie. To jest #!$%@? a nie Assassin's Creed.
#gry #assassinscreed
Amenotejiikara - No i szykuje nam się kolejne gówno pokroju Oddysey i Origins, tylko ...

źródło: comment_15882116241wuLlFoBQO6PyF9dLItumH.jpg

Pobierz
  • 34
@Amenotejiikara: wiadomo, że mu się nie spodoba skoro jest przyzwyczajony do czegoś innego, może Ubisoft chciał uderzyć teraz w młodszych graczy stąd większe skupienie na odbiorze wizualnym niż na fabule i prostsza rozgrywka
@funny_bunny: generalnie to nie działa tak, że jakby im się innowacyjność opłacała to by byli innowacyjni czy tam wyjątkowi, starali się zaskakiwać jak stare AC czy coś... po prostu jest schemat gier które sprzedadzą się w dużej ilości na 100%, a wszystko inne to zawsze ryzyko. Często to ryzyko się opłaca i tak powstają najwspanialsze gry... a później jest odcinanie kuponów, bo drugi raz kością nie rzucą póki kasa leci. Bo
@s_theCapt: złotym środkiem jest nie zawieść starych fanów i zyskać nowych, nie grałam w stare AC bo graficznie mi nie odpowiadają, mam już przyzwyczajony wzrok do innych standardów, ale wyobrażam sobie, że mogło być lepiej bo wiem jakie elementy nie podobały mi się w nowych częściach, ale z drugiej strony ile można kontynuować to samo? Origin jest chyba przełomem dla AC (dużo osób uważa, że końcem) niewiadomo kiedy skończą wydawać a
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Amenotejiikara: Origins i Odyssey mi się podoba , ale zgodzę się z Tobą że te czyszczenia obozów jest nużące. A jeszcze bardziej irytujący są ci strażnicy. Pacyfikujesz sobie obóz, stajesz się ścigany i nagle wpada do obozu jeden z nich, a że mają sporo HP to się chwilę walczy, zaraz wpada drugi i trzeci i nie raz mnie uwalili w ten sposób.
@Amenotejiikara Origins moim zdaniem był jeszcze w miarę wyważonym, ale i tu już nie było czuć AC. Ale spokojnie, jak nie ten to następny asasyn dostanie dużo gorsze oceny od poprzedników i Ubi znów coś odwali ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Matt3rs: masz na myśli najemników i widać, że nie grałeś zbytnio że nie potrafisz sobie z nimi poradzić (albo zapłacić nagrody żeby Cię zostawili). Obozy są monotonne to prawda, jak i wiele lokacji się powtarza bo świat ogromny ale nikt nie powiedział, że musisz wszystkie znaczniki odhaczyć. Jeśli potrzebujesz kasy to to się łupi fortecę, jak drewna to niszczysz statki piratów, klejnoty masz głównie w jaskiniach, te obozy nie są nikomu
@mitotasak średnio się zgodzę. Jeśli chodzi o mechanikę/płynność rozgrywki/poruszania się - oczywiście nie zaprzeczę. Ale samo odyssey jest nudne jak flaki z olejem, wciąż staram się to ograć no ale #!$%@? nie mogę się przełamać żeby znowu odpalić

Bohater(ka) to niesamowite drewno, czasem sypnie jakimś fajnym żartem ale nic ponad to, akcent to porażka - wiadomo, że Ateny i Sparta, ale w teorii kładziesz się do technologicznego cuda które przenosi Cię ileś
@Amenotejiikara o to to to. Starsze części mogłem przejść za jedynym zamachem, teraz zrobili rpgi, w których żeby pchnąć fabułę trzeba wyczyścić pierdyliard obozów i zrobić zadania poboczne, które mają ze dwa schematy, fabuła jest tak rozwleczone, że człowiek w połowie zapomina o co chodzi, gramy w grę o skrytobójcy ale przez mechanikę RPG dochodzi do takich absurdów, że podrzynając gardło trochę silniejszej postaci zabieramy jej 1/40 życia. Grałem od 2 we
@mitotasak:

Odyssey to najlepszy Assassins Creed od czasu Black Flag

XDD

nikt by w takie gry dzisiaj nie grał

Oj zdziwiłbyś się

@Pricen:
To też jest myśl.

@laquilat: ja bym w ogóle wywalił te aktywności bo pasują do RPG a nie Assassyna.

@Huncwot_Kermit:

Czemu oni nie skończą nazywać te gry asasynami? Przecież równie dobrze ta gra mogła by się nazywać Valhala i wyszło by na to samo. W