Wpis z mikrobloga

Po co się uczyć języków obcych skoro granice zamknięte (i raczej ich nie otworzą) i raczej nigdy z Polski się nie wyprowadzisz bo wynajęcie mieszkania w Europie graniczy z cudem i nie chcą oni nikogo obcego na stałe (mówię o angielskim,niemieckim)...
#praca
  • 4
@Bounty994: Nawet jak nie otworzą, a otworzą bo ta epidemia to pic na wodę, a nawet jak nie to ludzie tak się zaraz #!$%@?ą i będą woleć zapalenie płuc niż brak wakacji, to możesz w spokoju pracować dla niemca albo anglika zdalnie. Przynajmniej mogłabyś gdybyś nie była pozbawionym wyobraźni leniem któremu się po prostu nie chce i szuka wymówki.
@dran2: bez trollowania (na moim koncie są trollerskie wpisy) - od momentu wybuchu tego korona$%^!@ wzięłam się za naukę niemieckiego oraz kodowania w C++ oraz angielski aby zrozumieć dokumentację C++ (poradniki polskie odrzuciłam - wartość merytoryczna 0) i jakoś to idzie.U mnie sprawa jest skomplikowana bo choruję na SM i utrzymuje mnie mąż.U mnie i tak i tak praca mogłaby być tylko zdalna.Niestety chyba uległam panice bo zaczynam się bać,że granice
@Bounty994 No to bierz się jeszcze bardziej za angielski niż za niemiecki. Bez tego nawet zamknięta w kraju nie dasz sobie rady. Olbrzymia większość książek, dokumentacji, bibliotek i forów to angielski.