Wpis z mikrobloga

@TheAwaken: może i masz rację, jednak z początku ta partia prezentowała się całkiem nieźle. Mówimy tu od początku o fantazji więc może zaproponujesz coś swojego? Dla mnie nowoczesna jednak pozostaje jedną z bardziej sensownych partii jakie się pojawiły w Polsce po 2000 roku.
@7dzaiwG: no niestety, jak pradziadek bił się o to pod Tannenbergiem to było ok tylko później się Amerykanie wpieprzyli i zrobili tradycyjny burdel taki że kilkanaście lat później do władzy doszedł Hitler. No ale taka mają już tradycje, na początku XXw w Europie a na początku XXI na bliskim wschodzie narobili burdelu.
@TheAwaken: ja mam nadzieję że będzie drugi z bardzo dobrym wynikiem. Bardzo dobrze jeśli druga tura byłaby Kosiniak/Duda ale nie jestem pewny czy wygrana jest dobra opcja. Właściwie to da tylko pretekst do usprawiedliwiania przez PiS nadchodzących chudych lat brakiem pełni władzy.
@Andi128: no tu masz rację. Będą zwalać na niego bo nie podpisał jakiejś kolejnej fanaberii ducktatora. Chyba że się w najbliższym czasie posypie cały rząd i będą przedterminowe wybory
@TheAwaken: tu wchodzi Gowin cały na... Zielono? XD no ostro sobie fantazjuje ale podejrzewam że w razie krachu aktualnego rządu i przedterminowych wyborów to mielibyśmy taki Meksyk przedwyborczy że wszystko jest możliwe;D
@TheAwaken: Kosiniak prezydentem, rozłam prawicy, przedterminowe wybory parlamentarne, u władzy Koalicja PSL/Gowin plus ktoś tam, miło gdyby Gwiazdowski i Petru wrócili się załapali. Brzmi nieźle. Za dwa dni urodziny mam to sobie o takiej Polsce na następne pomarze dmuchając świeczki.