Wpis z mikrobloga

Jaka jest szansa na zwrot skradzionego skina przez volvo? Zgloszenie napisane 20 minut po kradzieży, konto scamera podane jak na tacy, skradziony nóż w eq. Ukradł mi najprawdopodobniej przez API scam. Jest szansa na zwrot albo chociaż ban dla tamtego konta żeby mógł się tym nożem co najwyżej podetrzeć?

#csgo #csgotrade #steam #valve
  • 13
  • Odpowiedz
@RyderV13: No tak myślałem, a co ze złodziejem? Bo o ile rozumiem, że gdyby to bylo 2 miesiące temu to nie opłaca się śledzić historii wymian tego przedmotu, a co w mojej sytuacji gdzie item przez tydzien bedzie u scammera? Dostanie bana czy cokolwiek?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pietro2k: Nic nie zrobią bo już jasno powiedzieli to milion razy, ze mają #!$%@? na ulomków którzy w 2k20 dają się oscamowac ( ͡º ͜ʖ͡º) jest 2FA, jest wchui innych zabezpieczeń, ale nie, ludzie i tak dadzą się #!$%@? jakiemuś 14 letniemu brainletowi z Rosji XD
  • Odpowiedz
@Antlioon: Gość siedział na moim koncie i jak chciałem wysłać ziomkowi kosę gdy sięgałem po telefon zdążył anulować ofertę i stworzyć nowa na podrobione konto z tym samym nickiem i profilowym.
  • Odpowiedz
@Antlioon: Z tym, że już nie zwrócą to się pogodziłem ale czy ten gość dostanie bana zanim zdąży to puścić gdzieś dalej? Bo jak nie to nic tylko robić to samo skoro volvo ma to w poważaniu
  • Odpowiedz
@igorovsky: Nie ma problemu
API key może wyciec gdy logujemy się na jakieś ruletki lub pseudo jackpoty, ten klucz umożliwia m.in wysyłanie ofert z naszego konta, „haker” ma automat który widzi kiedy wysyłamy ofertę wymiany do kolegi i w ciągu sekund anuluje wysłana ofertę i wysyła druga, podrobiona na podrobione konto z tym samym nickiem i avatarem. Morał taki żeby zawsze sprawdzać profil czy nie ma przypadkiem 0 poziomu i żadnych
  • Odpowiedz