Wpis z mikrobloga

że jak nie zrobisz nic tylko się na wybory wypniesz to się zrobi od tego lepiej


@genesis2303: wcale tak nie uważam. Po prostu nie będę przykładał ręki do legitymizowania przestępstw partii rządzącej.

Jak w ogóle można brać udział w tej farsie? Wbrew prawu przepychają jakiś bubel prawny, którym wyłączają niezależny organ organizujący wybory, stwierdzają, że zrobi je czynny polityk naszego obozu i jeszcze zanim w ogóle wprowadzili te wybory zaczęli je
Jak w ogóle można brać udział w tej farsie?


@ZaplutyKarzelReakcji: normalnie, można zrobić coś, albo nie zrobić nic, ja wybieram zrobienie czegoś ty wybierasz olanie tematu, swoją drogą ostatnio naprawdę wszystko staje na głowie, Gowin z tym swoim rentgenem zrobił takie szachy 5D że to ludzkie pojęcie przechodzi, jakby mi ktoś powiedział dwa tygodnie temu że będę zachęcać wyborców platformy do udziału w wyborach to bym go chyba śmiechem zabił a
Nie głosujesz to masz sporą szansę, że Duda wygra w pierwszej turze i tyle tego będzie.


@genesis2303: a jaką mam szanse, że jak zagłosuje to nie wygra? Kto zagwarantuje, że wybory będą uczciwe? Sasin? Ten człowiek, który nie przestrzega prawa, ma mi teraz zapewnić, że w tym przypadku będzie go przestrzegał? W ogóle co to za pomysl, żeby partia rządząca organizowała i nadzorowała wybory. Przecież to jest żart z wyborców.

jakby
@ZaplutyKarzelReakcji: jak chcesz gwarancji to do urzędu ochrony konsumenta. Nie ma żadnych gwarancji, możesz próbować zrobić coś albo nie zrobić absolutnie nic, jak nie zrobisz absolutnie nic, to zwiększasz szansę że Duda wygra w pierwszej turze, jak zagłosujesz to ją zmniejszasz. Nie żeby mnie dziwiła twoja postawa, bo widzisz ja jako wyborca Krula od lat jestem przyzwyczajony, że nie ważne jak niska szansa, ja po prostu będę głosował w zgodzie ze
jak chcesz gwarancji to do urzędu ochrony konsumenta


@genesis2303: nie dość, że #!$%@? to jeszcze w dalszej części mnie obrażasz. Skoro wcześniej miałem setki niepowiązanych ze sobą osób, niezależne organy, OBWE, męzów zaufania to moglem ufać, że wybory będą uczciwe.

Teraz nie mamy kampanii, mamy 2 mld na TVP, wybory organizuje bez podstawy prawnej partia rządząca znana z łamania prawa i dokonywania przestępstw.
@ZaplutyKarzelReakcji: i jaki skutek ma mieć ten bojkot, co ci się wydaje że tym osiągniesz? PiS się nie #!$%@? w tańcu, jak wygra w pierwszej turze to sobie można potem próbować podkopywać wiarygodność wyborów, a oni za te 2 mld dla TVP będą się śmiać że opozycja była tak zbuntowana że nawet do drugiej tury nie doszła xD
i jaki skutek ma mieć ten bojkot, co ci się wydaje że tym osiągniesz?


@genesis2303: A jaki będzie skutek tych wyborów skoro prawdopodobnie nie zostaną uznane przez społeczność międzynarodową?

Jaki będzie skutek glosowania w tym plebiscycie? Ja jestem przekonany, że oni nie pozwolą ich nikomu wygrać. To co oni urządzają to nie są wybory.

Nie można sobie w pewnym momencie stwierdzić, że #!$%@?ć PKW i polskie prawo. Od dzisiaj to Sasin
@ZaplutyKarzelReakcji: PiS o którym twoje środowisko na każdym kroku powtarza że nie liczy się z prawem na pewno przejmie się opinią społeczności międzynarodowej która być może nie uzna wyborów. Jak Gowinowi znowu coś strzeli w plecach to się nie pozbierają. Rób jak ci tam wygodniej na sumieniu, nie wiem czekaj aż uratują cię Niemcy czy coś¯\_(ツ)_/¯