Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabelki,
mam sprawę. Moja dobra znajoma robi po godzinach makramy (patrz zdjęcie :)) i sprzedaje je w internecie, ale biznes średnio się kreci i dziewczyna jest podłamana, bo widzi że innym laskom na instagramie czy fb sprzedaje się towar aż miło. Wkłada w to całe serce, siedzi po nocach i wiąże te supły, a ja muszę patrzeć jak się smuci bo od niej kupić nikt nie chce. Ceny ma konkurencyjne, towar prezentuje moim zdaniem ślicznie, no ale jakoś nie idzie.

Wiem że docenia się tu rękodzieło i ogólnie DIY, wieć jeśli szukacie ozdoby do domu, albo czegoś użytecznego, a nietypowego, zajrzyjcie na jej instagram czy facebooka i może coś wam akurat wpadnie w oko. Oprócz makram ma też kwietniki wiszące, breloczki do smoczków dla dzieci, jest też zestaw DIY z instrukcją i w ogóle dla początkujących.

Możną ja znaleść na IG, FB czy na Etsy pod hasłem "Wisi mi to" albo "Wisi mi to macrame".

Będę wdzięczny za każdą aktywność
.
#diy #rekodzielo #zrobtosam #makrama #dekoracje #reklama
Kavaar - Mirki i mirabelki,
mam sprawę. Moja dobra znajoma robi po godzinach makramy...

źródło: comment_1588409760bPzaf0OJqFB1nIy7DV2qoU.jpg

Pobierz
  • 11
@Kavaar: czemu na stronie ze sprzedażą nie mogę zobaczyć towarów oraz cen?
Śliczne to wszystko, ale może powinna robić coś bardziej praktycznego, coś w stylu tych kwietników. Na pewno czymś takim byłoby więcej zainteresowanych. Praktyczne i jednocześnie ozdobne oraz klimatyczne :) Chętnie kupię jeden z nich, ale nigdzie właśnie nie widzę takiej możliwości
@Bastet_A: Okazuje się że chwilowo wyłączyła sprzedaż na Etsy bo ma jakiś problem z regulaminem. Więc na ten moment pozostaje dogadanie się przez FB czy IG.