Wpis z mikrobloga

Mirki w końcu mam zamiar wziąć się za swoją sylwetkę. Ćwiczę już około 2 lat ( oczywiście z przerwami xD ) i ostatnio uznałem, że mimo 16 podciągnięć, prawie ukończonego wyzwania 30 dni brzuch i biegania. Nadal wyglądam jak patyk. Dejcie jakieś protipy, artykuły jak zrobić dobrą i muskularną sylwetkę.
Z uwagi na jednego mirka nie będę tu wrzucał mojej tzw. formy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kalistenika
  • 9
  • Odpowiedz
@DawaJ_Sasha: Jeżeli jesteś patyczakiem to ćwiczenia bez diety nic Ci nie dadzą. Chcesz zrobić mięśnie musisz odpowiednio się odżywiać. Z powietrza nic się nie bierze bez względu na to ile byś nie robił powtórzeń i jakich wyzwań byś nie kończył.
  • Odpowiedz
@DawaJ_Sasha: Tak zacznij jeść, dietetyk to bardziej dla osób otyłych którym pomoże dobrać odpowiednie jedzenie, żeby sie makroskładniki zgadzały. Dla Ciebie dietetyk to strata kasy, no ale lepiej żebyś głównie jadł zdrowe jedzenie, a nie same batony jakby co ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DawaJ_Sasha: Tak w skrócie: nadwyżka kaloryczna 300 kcal (waga powinna rosnąć ok. 1kg na miesiąc), więcej białka, i dołóż obciążenie do podciągnięć i dipów żeby robić max. 8 powtórzeń.
  • Odpowiedz
Największy problem to brak ciężaru, przez zaistniałą sytuacje nie mam kabzy, a więc nie mam hajsu na ciężary. Może to głupie pytanie ale czy da się w jakiś sposób to zastąpić? xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DawaJ_Sasha: ewentualnie #!$%@? piramidy, emom. Rób dużą objętość, utrudniaj ćwiczenie, pilnuj techniki. Lepiej zrobić mnjdj powtórzeń z prawidłową techniką, niż robić bez sensu tylko żeby zrobić jak najwięcej. Jesteś jeszcze początkującym, więc lepiej żebyś najpierw wzmocnił stawy, a dopiero później szedł w kierunku ciężaru.
  • Odpowiedz