Wpis z mikrobloga

#kuchniamg78

Morale wróciły już do normy. Działam dalej i nie poddaje się. Na kanał wjechał nowy film, zapraszam do wykopywania znaleziska Proziaki - świetne bułki bez drożdży gotowe w 30 minut, które dodał @takimireczek

W powiązanych wrzucam przepis w wersji pisanej. Mam nadzieję, że film się wam spodoba bo to pierwszy odcinek nagrywany do Top Gara w ogóle :D

Pozdrawiam i życzę udanego weekendu!
MG78

#pieczzwykopem #gotujzwykopem
MG78 - #kuchniamg78

Morale wróciły już do normy. Działam dalej i nie poddaje się. ...

źródło: comment_1588414966HAls1QOXppioZ1FM92WqJd.jpg

Pobierz
  • 41
@MG78: uwielbiam ten twój przepis na prosiaki, od czasu kiedy pojawił się na blogu robię je regularnie i są uwielbiane przez rodzinę, kefir jest od tego czasu podstawowym składnikiem w lodówce - zawsze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MG78: hej cumplu. Ja się tylko podepnę i spytam - chcę zrobić (kolejny już raz bo przepis sprawdzony i zacny) chaczapuri z twojego przepisu, ale potrzebuję je na jutro. Mogę ciasto zrobić dziś i zostawić na noc czy lepiej działać na świeżo jutro?
@Krupier: Akurat właśnie montujemy przepis na chaczapuri w wersji video :D

Ja ciasta do Chaczapuri nie robiłem nigdy wcześniej, ale jakbym robił to poczekałbym aż wyrośnie trochę, odłożył do lodówki (koniecznie zafoliowane), a później wyciągnął przed pieczeniem z godzinę. Sumarycznie wyjdzie więcej i nie wiem co z tego będzie, ale gdybyś przetestował to wiedzielibyśmy obaj :D