Wpis z mikrobloga

Czemu tyle ludzi woli piracić na jakichś zamkniętych torrentach zamiast szukać pirackich stron nie polegających na torrentach tylko bezpośrednim pobieraniu? Co kilka dni ktoś pyta o zaproszenie pod tym hasztagiem.
#polishtracker
  • 8
@Alt-: @BrakPomysluNaNick: Skoro szuka zamkniętego torrenta, to znaczy że chce dużo piracić. A jak udostępnia, to staje się z automatu bardziej prawdopodobnym celem organów ścigania i grożą mu surowsze kary. Nie boicie się kar?

A co do w miarę dobrych stron nietorrentowych z grami na PC to igg-games, fitgirl repacks lub co tam ludzie na reddit piracy polecają. Do filmów i oprogramowania, treści na konsole godnych zaufania nie znam, lub
@Szszymon14: jak nie pobierasz polskich to cię nie dojeżdżają w pl. Tylko gówniane filmy typu ciacho się tym zajmują. Na razie trochę skąpię na vpn, ale powinno się przez to pewnie. Ja ryzykuję. Część rzeczy kupuję, mam netfilxa, hbo go, gry na steamie. Ale jest też pewna granica, której nie przekraczam. Płacenia milionów za rzeczy z kultury i edukacji, na które mnie zupełnie nie stać. Nie uważam tego za zwykłą kradzież.