Wpis z mikrobloga

hp 1510j


@e47d8g46: w tej drukarce głowica jest zintegrowana z tuszem więc jak kupisz nowy tusz to bedziesz miał nową głowicę, zresztą startowe tusze i tak mają i tak małą pojemność i szybko trzeba kupić nowe także strata niewielka
  • Odpowiedz
@e47d8g46: Też nie mam dobrych doświadczeń z HP bo jak skończyły się tusze startowe to okazało się że zestaw oryginalnych kosztuje tyle co nowa drukarka, więc kupiłem podróbki ale ciągle były jakieś problemy z zasychaniem właśnie i w końcu wymieniłem na Brothera i mimo że ma wbudowane głowice i tusze za kilka złotych z Allegro to nie zasycha. Tylko skaner się zepsuł po kilku latach niestety.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@e47d8g46: kiedyś hp były dobre, teraz chyba poszli bardziej w plastik fantastik. Sprawdź brothery, zobacz, po ile są tonery (mogą być zamienniki) i wybierz. Zależnie od budżetu/preferencji możesz poszukać modelu z wifi/sksnerem/automatycznym dupleksem. Kolorowych laserówek do domu nie polecam.

Tak bym do tego podeszła ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@e47d8g46 Najpierw zanieś drukarkę na czyszczenie do serwisu, przeczyszczenie głowic powinno usprawnić drukowanie. Teraz ceny drukarek poszły bardzo w gorę, dlatego jeśli nie musisz kupować nowego sprzętu, to lepiej poczekaj. Zobacz, czy Twoja drukarka po wyczyszczeniu będzie działała, a później staraj się regularnie drukować, aby tusz nie wysychał.
  • Odpowiedz