Wpis z mikrobloga

Własnie sobie uświadomiłem jedną rzecz....i to taką w wuj przygnębiającą

Mój bratu cioteczny skończył 16 lat....A to znaczy, że zaraz pewnie znajdzie sobie jakąś dziewczyne, zaczną się segzy....
Już widzę, jak matka do mnie mówi "A wiesz, żę [imię mojego brata] ma już dziewczyne? WIESZ, ŻE JUŻ PUKAŁ? A ty co? 27 lat i dalej jedyne miejsce gdzie zamoczyłeś kija to kufel od piwa z naciągniętą rękawiczką lateksową? HUEHUEHUEHUEHUEHU"

A najlepsze jest to, że gdy miał te 12-13 lat to zapowiadał się na przegrywa...I tak się cieszyłem, no-life całymi dniami tylko przy kompie.

A teraz? Normanie wychodzi z koleżankami wieczorami gdzieś po parkach łażą....Kiedy myślę, że zobaczę go przez okno z #rozowypasek którą trzyma za ręce....albo, o zgrozo, wypluj te słowa....BĘDZIE U MNIE W DOMU? Z jakąś pindą? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jak mój organizm się zachowa? Nie włączy się jakiś tryb autodestrukcji? Przecież moja psycha tego nie wytrzyma, jestem zbyt dużym #przegryw by doświadczać takich okropieństw jak czyjeś szczęście ( ͡° ʖ̯ ͡°)

A to jeszcze nie wszystko, mam też 13'letnią siostre cioteczną....KTÓRA JAK NA ZŁOŚĆ NIE JEST GRUBA, przeciwnie, z ryja i figury zapowiada się na julke 9/10 ( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°)

Każdy z nich będzie się cieszyć swoją młodością, segzami itd. A ja od 6 lat tryharduje by nie być już prawulcem ( ͡° ʖ̯ ͡°) Mimo, że przez ten czas poznałem sporo osób, bo wyszedłem z izolacjonizmu to nigdy żadnej fajnej julki, która była by wolna.
Kilka tyogodni temu poznałem nawet 18'latke, która okazała się mieć, o zgrozo, CHŁOPAKA...jeszcze trochę a singielek będę musiał szukać wśród 15'latek, bo wszystko powyżej już zajęte...
Nawet Div nie ma, co by której zapłacić za segzy

prawie 2 lata na #tinder i #badoo poskutkowało tylko mizoginizmem a nie randkami...

Jestem w czarnej, niemytej od pół roku dupie () Przecież to tylko kwestia czasu, zanim oni dorosną, zaczną się pytać...a może nawet wytykać palcami, tylko dlatego, że moje życie nie potoczyło jak się jak dla 99% społeczeństwa

I izocjalizm z którego wyszedłem wejdę powrotem, ale z takim przytupem że nic mnie z niego po raz drugi nie wyciągnie

Przyszłość zapowiada się mega c*ujowo
Pobierz Pralko-suszarka - Własnie sobie uświadomiłem jedną rzecz....i to taką w wuj przygnębi...
źródło: comment_1588518008csFPV69ypIMpH3eEFRCW6H.jpg
  • 18
@Pralko-suszarka: Ach tak ze swojej autopsji, mnie to nie boli, ale kiedyś tak patrzyłem na reszte tego pokolenia z mojej famili. Siostra rodzona miała kilku chłopaków, ma już dziecko. Brat przyrodni to taki naprawdę przystojniak, zawsze miał powodzenie mimo, że jest taki roztrzepany i niski. Też już ma dziecko. Brat cioteczny o dziwo przez wiele lat był sam, ale w końcu znalazł na Woodstoku dziewczynę i tworzą udany związek od kilku