Wpis z mikrobloga

Mirki, jakie polecielibyscie odkurzacze automatyczne? Użytek typowo w niewielkim mieszkaniu, gdzie nie ma żadnych dywanów - jedynie panele i płytki.
Przydałaby się funkcja mapowania pomieszczeń - widziałem jeszcze, że niektóre mają opcje mopa; warte to czegoś? I jak są te odkurzacze Xiaomi, to jest aplikacja na #ios?

#xiaomi #odkurzacz #smarthome
  • 7
  • Odpowiedz
@pejczi: Ja kupiłem alfawise za jakieś 600-650 przez #!$%@? kurs $ do małego metrażu 35m2, całość odkurza jakaś godzinę i jest na pilocik a nie apke (natomiast ustawiasz timer na godzinę i odkurza jak cię nie ma w domu wiec nawet nawet). Myśle ze jakby była na promce wersja z mapowaniem za 800-900 to bym dopłacił do xiaomi
  • Odpowiedz
@pejczi: pooglądaj sobie recenzje z mopowaniem czy na pewno ma sens, bo w większości przypadków to tylko takie rozmazywanie wody, bez większego docisku, chociaż to powoli się zmienia na lepsze.
Przy małej powierzchni wystarczy ci tradycyjny odkurzacz Xiaomi Mijia 1S, jeśli z mopowaniem to Roborock S50/S55 lub trochę wyższa półka Viomi V2+Roborock S5 Max (wszystkie to rodzina Xiaomi).
Wszystko zależy od budżetu. Zobacz promki na Mi-home lub poprzez Ceneo, bo przy
  • Odpowiedz
U mnie na 40 metrach Roomba e5 daje rade. Sterowanie apką, fajnie sie prezentuje i ogarnia wszystkie kąty w mieszkaniu bezproblemowo.
  • Odpowiedz