Wpis z mikrobloga

  • 4
Spotkałem się dziś z przykrą sytuacją na parkingu pod domem. Dopiero się wprowadziłem (tydzień temu), a tu takie przywitanie. Zero informacji, tylko to co na zdjęciu. Chciałbym kupić kamerkę, która zmieści się w doniczce w celu ukrycia jej (akcja wydarzyła się w Niemczech, a tu nielegalne jest ustawianie kamery na ulicę). Może ktoś z Was ma już sprawdzony model, lub pomysł na rozwiązanie tej sytuacji.

#kiciochopyta #problem #pytaniedoeksperta #sasiedzi
Dafron - Spotkałem się dziś z przykrą sytuacją na parkingu pod domem. Dopiero się wpr...

źródło: comment_1588522076GUEvaDX8SbgK5tGB5KjYTj.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@Dafron: zostaw kartkę że oddałeś gówno do analizy i okazało się że sraluch ma koronawirusa i jest proszony o pilne zgłoszenie się na policję xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@President_Hubert Ja nie z tych kolego. Auto było zaparkowane idealnie. Dokładnie tak samo jak inni. Nie zablokowałem przejścia ani wyjazdu. Zagadałem do sąsiada z tego samego piętra, który mówi, że w bloku obok mieszkają starsi ludzie, którzy mogą mieć pretensje o to, że wyjeżdżając z garażu mają mało miejsca. Zaraz wrzucę foto, gdzie stało moje auto.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@PaulStone dotarło do mnie niedawno, że to miejsce jest podejrzanie często wolne. Zamierzam zagadać do kogoś kto będzie wyjeżdżał z tych garażów.
  • Odpowiedz