Wpis z mikrobloga

Hej Mirki,
Mam do was pytanie dotyczące zestawu, który złożyłem kierując się opiniami ludzi znających się na technologii lepiej ode mnie ( co nie jest trudne bo jestem zielony ). https://www.x-kom.pl/lista/atsphlgfr

1. Nie będę miał możliwości podłączenia się do routera przez kabel, czy taka mała karta sieciowa przez usb z anteną wystarczy, a jeśli nie to co wybrać konkretnie?
2. Komputer jest do codziennych obowiązków i okazjonalnego grania, da radę przez najbliższe 4 lata?
3.Jestem w trakcie odkładania hajsu na monitor, czy podłączenie starego monitora po VGA do płyty głównej tymczasowo to bardzo idiotyczne rozwiązanie, czy jednak od razu kupić przejściówkę na alledrogo za 20pln na hdmi i podpiąć bezpośrednio do karty graficznej?
4.Zamawiam samą skrzynkę z usługą złożenia na x-kom, jaki jest najprostszy i najtańszy sposób posiadania Win10 nie musząc płacić 400pln ale jednocześnie nie dając zarobić januszom z alledrogo. Wszelkie porady przyjmę naprawdę.

Ostatnio bardzo pomogliście mi przy wyborze lapka do pracy, mam nadzieję, że teraz również mogę na was liczyć.
Z góry dziękuje ;)

#kiciochpyta #pcmasterrace #komputery #technologia #pytanie #windows10
  • 6
@carbon16:
1.wystarczy
3. prcesor nie ma zintegrowanej grafiki wiec musisz kupić przejscówke do karty graficznej
4. Posiadając windows 7 nadal mozna skorzystać z przesiadki na windows 10