Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@seba-gala: no tak jak minister tak gadał bo w szpitalach brakowało to miał racje, a jak teraz zmieniła się polemika bo już nie ma braków to nagle kłamca. Weźcie puknijcie się łeb

gówno dają te całe maseczki sam minister zdrowia pare tygodni temu mówił że są bezużyteczne

maseczka nie uchroni cię przed zarażeniem, ma chronić innych przed zarażaniem przez ciebie

@piotr-matej: no ja też nigdy nie zostałem ugryziony przez rekina
też nigdy nie zostałem ugryziony przez rekina ani nie złamałem kręgosłupa skacząc do wody to chyba w takim razie bujda co nie


@Amenotejiikara: no pewnie tak....

Nie mówię że wirus to ściema bo jest co nie zmienia faktu że ja szmaty nie będę nosił skoro nie muszę... Próbowałem, ale leków mi szło dwa razy więcej bo mnie dusiło. Dlatego ja w tym nie chodzę. Mów co chcesz, wiem że jest teraz
uwierz mi że w okularach wcale nie jest wygodniej mieć maske na nosie


@fotszyrzk: noszę okulary więc ten problem też przechodziłem. Mam wielorazową z drutem i jak się dobrze wygnie to problemu nie ma. Druga sprawa to że mam na wiązaną nie na gumki - kwestia wprawy w "prawidłowym" zawiązaniu. Natomiast "typowa" szmacianka bez druta i na gumkach za uszy to faktycznie tragedia i dramat przy okularach.
Przy jednorazówkach "chirurgicznych" w