Wpis z mikrobloga

Siema. Mirki, mam problem, który nie daje mi spokoju i nie udało mi się go jeszcze rozwiązać.

Posiadam klawiaturę z Logitecha k375s taką jak na zdjęciu. Jak możecie zobaczyć, przycisk "FN" jest dość spory. Na tyle duży, że przypadkiem zdarza mi się wcisnąć jego zamiast ALT.
Niby nic wielkiego. NO KU*WA NIE DO KOŃCA.
W momencie jak chcę napisać piękną polską literę "Ł" i wcisnę FN zamiast ALT to komputer się resetuje XDDD
W sumie nie wiem czy resetuje, czy może raczej przechodzi w stan uśpienia i z niego wraca od razu. W każdym razie nie działa to jak klasyczne WIN + L.

Próbowałem aplikacji KeyTweak, w której wyłączyłem działanie dwóch klawiszy (prawy windows i menu konktekstowe), ale to nie pomaga.

Sprawdzałem w różnych aplikacjach, jaki przycisk komputer wykrywa w czasie wciśnięcia FN, ale nic nie pokazuje.
Pisałem też do samego Logitecha, to Pani mi sugerowała zresetowanie komputera, żeby pozbyć się tego problemu.

Czy macie jakiś pomysł co z tym zrobić? XDD

Pobierz KendziorSC - Siema. Mirki, mam problem, który nie daje mi spokoju i nie udało mi się ...
źródło: comment_1588585198Xi6R3XUOWyIFPR7nN9Mje2.jpg
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KendziorSC: @p4wl: windows nie zna takiego przycisku jak Fn. On odpowiada za funkcje na klawiaturze. W windowsie nie szukaj niczego bo nie znajdziesz. Zostaje tylko aplikacja od Logitecha, jak tam się nie da wyłączyc tego, to nigdzie tego nie wyłączysz.
@Czlowiek_Ludzki: nie szukam w windowsie FN, szukam bardziej w innych apkach. Sam logitech w instrukcji do tej klawy tez nic nie wspomina o fn+l (albo nie znalazlem), wymienia za to inne skroty.