Wpis z mikrobloga

Czy ktoś wypowie się na temat merytoryczności pana Cezarego? Nie znam się, aż tak w temacie, a wiedzę z różnych źródeł muszę mieć, lecz Pan Cezary pomimo, iż brzmi sensownie i wiele jego argumentów jest trafnych to z tego co widzę wygłasza dużo foliarskich tez, całkowicie bez poparcia. Dobre źródło informacji czy niekoniecznie apropo wiedzy ekonomicznej?

#trader21 #inwestowanie #ksiazki
  • 5
@Nigirium_Ignis: Jak chcesz wiedzieć coś na poważnie to lepiej poczytaj Fichera, Davida Begga nawet razem książkę napisali "Mikroekonomia". Obejrzyj biografię choćby Buffeta. Pooglądaj wywiady ludzi którzy faktycznie stworzyli imperia. Poczytaj o rynkach nie tylko tutaj w PL jak to wszystko działa Dla mnie Trader 21 to teoretyk i spekulant bez portfolio. nawet sam sobie opinie na lubimyczytac pisał także nie wiem czy jest kompetentny. Od takich ludzi wole trzymać się z
@MxS89: Dzięki za odpowiedź. Wydaję mi się, że jest dużo lepszych autorytetów w tych dziedzinach. Zwłaszcza, że ten Pan kreuje się na takiego biznesmana, a nawet twardego, RZETELNEGO personal brandu stworzyć nie potrafi. Odpuszczę sobie i poczytam, pooglądam o tych ludziach co mówisz. Miłego wieczoru.
@dr_Klotz: Nie potrafię znaleźć linka ale było dość głośno. Ja dość mocno się interesowałem swojego czasu ekonomią, rynkami itp ale czysto dla wiedzy. No i nikt na mnie tak nie działał jak Graf i Trader. Dla mnie ci ludzie maja ego wyższe niż empire state a wyników brak. Głównie to szkolenia książki koniecznie w pakiecie. Niech zarabiają jak chcą to się chwali ale niech nie robią z siebie bogów i w