Wpis z mikrobloga

nie słucham nawet typa ale ładnie poleciał i nawiązania do 16 klocucha XDD tak to powinno wyglądać wg mnie nawijanie wersów a nie jak bedoes czy szpaku #!$%@? na autotunie i jeszcze w 10 osób w studio, zajebisty przykład podczas wirusa i kwarantanny XDD
#hot16challenge2 #rap
Zdzichu333 - nie słucham nawet typa ale ładnie poleciał i nawiązania do 16 klocucha X...
  • 29
  • Odpowiedz
@Zdzichu333: #!$%@? xD mielzkiego zawsze szanowałem za stare numery i wersy, ale równie mocno hejtowałem za pogłąd na trap i np. zeamsone do którego miał straszny ból dupy że ten poleciał w trap jak się wybyił, a wcześneij leciał ulicznym rapem z mielzkim. Tutaj poleciał bez żadnego przekazu i sensu,jedynie flow sie broni, a OP twierdzi ze to > hot16 szpaka xD proponuje wyjąć #!$%@? z uszu + odciąć się od
  • Odpowiedz
@Tytanowy_Lucjan: zależy na co trafiasz imo. Fakt faktem sporo jest naciągaina, najbardziej to chyba żabson którego sie nie da słucha często imo xD ale jest wiele raperów którzy traktują autotune'a jak instrument i wpadają w ucho, lirycznie i samym flow. No chyba że jestes rocznik under 95 ` i wypluwanie słów bez obróbki uznajesz za jedyny prawilny uliczny rap,wtedy fakt, autotune może irytowac
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@riko1: Czy to rap czy jakikolwiek inny gatunek muzyczny to użycie autotune/wokalizera jako stały element, a nie bardzo rzadki ozdobnik powoduje u mnie automatyczną blokadę kawałka na odtwarzaczu.

Cher pokazała dawno temu, że się da i spoko, ale jak wszelkie nowe rapiszony chcą mieć wysokie dźwięki w utworze to niech z powrotem zaczną zapraszać laski na chórki i refreny zamiast katować nam uszy tym swoim metalicznym jazgotem.
  • Odpowiedz
@Tytanowy_Lucjan: ale ten metaliczny jazgot się ludziom podoba i wcale nie zawsze jest autotunem a często jakimiś vocoderami lub talkboxem i sami pionierzy rapu już z tego korzystali.
Sranie się o autotune to tak jakbyś się stał o to, że w każdej rockowej piosence jest za dużo gitary elektrycznej(co śmieszne to kiedyś ludzie rzeczywiście mieli o nie takie same spiny jak o autotune), dzisiejsi raperzy zajebiście z niego korzystają a to
ShadyTalezz - @Tytanowy_Lucjan: ale ten metaliczny jazgot się ludziom podoba i wcale ...
  • Odpowiedz
@Zdzichu333: Bardzo polecam wam wszystkim jego ostatnią płytkę Komik z Depresją. Bardzo fajna. Gruby Mielzky robi też strimy na twitchu i rozkminia z widzami jakieś śmieszne rzeczy, ewentualnie #!$%@? w kalambury xD Gość jest przekotem, do tego z rapu nie ma nic hajsu. Za ostatnią płytę zarobił kilka kafli, a za koncert dostaje kilka stówek, gdzie koncertów gra kilkanaście rocznie.
  • Odpowiedz