Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś wyjaśnić skąd taki wzrost poparcia dla Dudy? Rozumiałem wzrost kiedy kupowali was własnymi pieniędzmi czy nastawiali was przeciwko wyimaginowanym wrogom, ale kompletnie nie rozumiem tego, kiedy jedynymi medialnymi działaniami pisu i dudy w ostatnich kilku tygodniach było forsowanie niezgodnych z konstytucją wyborów czy restrykcji. Żeby chociaż byli konsekwentni w tych restrykcjach.
#wybory #bekazpisu #bekazpodludzi #sondaz
  • 6
@mistborngot Duda i PiS mają wciąż bardzo duże poparcie w Polsce. To, że ty, twoi znajomi czy wykopki cały czas hejtuja tego na razie nie zmienia. Przyczyną tak wysokiego poparcia jest fatalna opozycja. Jakby PO było bardziej merytoryczne a nie tylko zaczynali awantury antyPiS to dziś nie byłoby większości. Dlatego ja liczę, że Kidawa zawali wybory i pojawią się realne alternatywy dla PiSu a nie nijaka platforma. Wiem, że dla młodzieży 500+
@szynerski: zaraz Ci jakiś wykopek powie, że tym rodzinom ten wzrost budżetu zjadła inflacja, a jako przykład podadzą cenę truskawek zimą albo mięsa z kangura po pożarach w Australii xD Prawda jest taka, że wszyscy wyborcy PO dalej żyją w mniemaniu, że 90% populacji ma możliwość uczyć się i pracować w mieście i pracować w korpo, a tak nie jest.
@Bordomir: ale na pewno 100% ludzi płaci podatki(bezpośrednio i pośrednio). Hmm ciekawe skąd jest kasa w budżecie i są pieniądze na 500+? Kwik ludzi to by był jak by musieli sami przy podpisywaniu Uop policzyć kwotę netto. Bieda bierze się z biedy umysłowej, bieda umysłowa lubi łatwe rozwiązania.