Wpis z mikrobloga

@DumnaAniemia: Finalnie liczy się efekt końcowy, prawda? Ważne, że dana grupa docelowa być może wpłaci te kilka $$$.


@matec: Naturalnie. Ludzie po prostu się dziwią, że coś takiego może się podobać. Tekst bez sensu, autotune i grupka ziomków machających nie do rytmu. Z 10 razy słuchałem i nie kumam :( Jak jesteś w stanie poradzić i zwrócić mi uwagę, co tam jest wartościowego to będę szczerze wdzięczny.
@korpoRator skoro komuś się to podoba, lubi takie życie to co w tym złego? Przecież nikomu krzywdy tym nie robi


@wawelkor: Nic w tym złego. Chciałem tylko zrozumieć co w tym atrakcyjnego i gdzie są jakieś walory estetyczne, które mogą być fajne jak np. głos, umiejętności wokalne, skomplikowany rym ewentualnie jakieś przesłanie. siwixvip: chciał pomóc ale w sumie sam nic nie znalazł więc postanowił zwyzywać mnie od piwniczaków mających tylko ziomeczków
@matec: ja rozumiem jakby wpłacali na onkologie, domy dziecka albo leczenie alkoholizmu i narkomanii albo na dzieci chore na ciężkie choroby, ale koronowirus? co oni chcą kupić maseczek na kolejne 25 lat ? czy może premie dla pielęgniarek? ludziom się coś #!$%@?ło.
@matec: Naturalnie. Ludzie po prostu się dziwią, że coś takiego może się podobać. Tekst bez sensu, autotune i grupka ziomków machających nie do rytmu. Z 10 razy słuchałem i nie kumam :( Jak jesteś w stanie poradzić i zwrócić mi uwagę, co tam jest wartościowego to będę szczerze wdzięczny.


@korpoRator A kto powiedział, że tekst masz być z jakimś sensem ?:D