Wpis z mikrobloga

Ostatnio na mojej wsi +-7 km od Kalisza, rozpoczęli budowę sieci światłowodowej. Kabel mam już pod płotem. Tydzień temu chodziło dwóch Panów i roznosili ulotki z inei z dostępnymi prędkościami, pakietami, cenami i swoim nr telefonu. Zgłosiłem się, Pan z ineii mnie zapisał w excelu. Powiedział że dzięki temu że się zgodziłem zapisać, mam podłączenie światłowodu do domu za free. Niby normalnie kosztuje 1000 zł. Jak to z tym jest? Brać tą inee (? XD) czy czekać na ofertę od orange czy czegoś innego? W inei wybrałen na razie 1Gb/s symetryczny za 95 zł. Umowa niby podpisywana przy podłączeniu kabla do domu. Ktoś kiedyś mówił że operator od którego będę brał internet i tak musi mnie podłączyć za free ale nie wiem jak to z tym jest. Ktoś miał coś podobnego?
#internet #inea #orange #swiatlowod #swiatlowody #operatorzy @INEA
  • 31
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CHESTERRROOO: taniej nic nie dostaniesz. Sprawdź czy ofert obejmuje tylko internet czy może jest jeszcze TV w pakiecie i wyjdzie to znacznie więcej za ten pakiet.
  • Odpowiedz
Ogólnie chodzi mi o sam fakt podłączenia i tej niby ceny 1k?


@CHESTERRROOO: Pewnie tak powiedział, żebyś brał i nie zastanawiał się brać czy nie. Dostanie od każdej zawartej umowy prowizję i gość wymyśla co się da, żeby jak najwięcej osób podpisało umowę. Jak abo 95zł za 1 Gb/s to ewidentnie budowa sieci w ramach projektu POPC a więc:

Ktoś kiedyś mówił że operator od którego będę brał internet i tak
  • Odpowiedz
@Bomboniusz1986: @krzywy_kanister: właśnie już rok temu się zgłosiłem do inei przez formularz www bo mieli budować sieć. Więc prawdopodobnie z tego programu to budują. Teraz nie wiem. Na razie nikt inny nie roznosił ofert. Tylko Inea. Znajomy z kilku miejscowości dalej dostał ofertę od inei i orange. Niby nic nie płacił za podłączenie, aby chyba koszt routera. A z ineą miał podpisaną umowę ale nikt sie nie zgłaszał, więc poszedł
  • Odpowiedz
@prezes_internetu: ja ogólnie mam swój numer i internet w t-mobile, tate ma firmowy, mame i siostra mają z orange.

@bolsonn: no u mnie też mogą mieć kombinacje alpejskie z kopaniem ( ͡° ͜ʖ ͡°) najprostszą drogą są rury i kabel od neo, na około chodnik z kostki, schody i takie tam.
  • Odpowiedz