Wpis z mikrobloga

Koncepcja #hot16challenge2 prawie całkowicie niezrozumiała dla Bedoesów Szpaków i innych emotraperów.
Jestem pewny że nawet co niektórym nie podoba się ten projekt, oczywiście broń boże nie wspomną o tym.
Zawsze to oni wymęczali kawałek i dostawali za to nieadekwatne pieniądze. Teraz w ciągu 3 dni muszą nagrać 16stke i jeszcze za to zapłacić. Oczywiście Szpaki rapsują o ciężkiej gangsterce, problemach rodzinnych, narkotykach i złych dupach
oczywiście typowe bolesne inwokacje.
Niezrozumiałe. Miało być wesoło, nawet po części dawać nadzieje innym że kwarantanna się skończy i można ją przetrwać.
Oczywiście oni uznali to jakby mieli nagrać flagowy kawałek na nową płyte XD
Przerobić autotunem, zrobić teledysk w studiu przy akompaniamencie swoich przydupasów ( oczywiście w czasach kiedy zgromadzenia nie są wskazane).
Tak jakby ktoś ich miał rozliczyć za 16stki. Jakby to była jakaś praca na konkurs, zamiast dobra zabawa

Najlepiej zrozumieli to właśnie którzy, nie są rasowym rapsełdakami, czyli Klocuch i Norbi. Taco i jeszcze kilku innych z rapsów ogarniało, reszta to porażka

#polskirap #gorzkiezale
Pobierz Mescuda - Koncepcja #hot16challenge2 prawie całkowicie niezrozumiała dla Bedoesów Szp...
źródło: comment_1588707043K15CWwMnRUi7ldc5Jo7DVq.jpg
  • 58
@Mescuda: Wczoraj właśnie o tym pisałem. Nie da się tego słuchać. Ja kojarzę go z minimini, bajka, a później to już chyba nic ciekawego. Ostatnie jakieś single z tymkiem i inne to jedno wielkie pato.
@Mescuda Lanek pozytywnie z przekazem, Mielon nawinął z jajem, Paluch na plus, tymek całkiem sympatycznie, choć no wpisuje się trochę w te zarzuty. No i Vito chyba najlepsza 16
I jest czekanko aż Jaca wrzuci