Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Gram sobie od pewnego czasu w #fut #fifa19. Mam kilka składów po 80-82 i 100% zgrania ale mam wrażenie, że wiele więcej to się z tego nie wyciągnie, paczki są przeważnie mega #!$%@?. Czy warto na te kilka miesięcy do premiery fify 21 kupić sobie za 20€ #fifa20 żeby może jakiś lepszy skład skompletować i nie dostawać od byle kogo w 9 dywizji?
  • 12
@ego2106: Ta gra tętni życiem aż do premiery kolejnej odsłony, nie aż tak bardzo jak w październiku, ale i tak bardzo. Niebawem zdechnie, tak, ale to 'niebawem' będzie pod koniec września.

@PanLenart: Jak planujesz kupić fifę 21 to przesiadka nawet na tym etapie zrobi Ci dużą różnicę, będziesz 'w ciągu' między jedną odsłoną, a drugą, będziesz trafiał na lepszych przeciwników, a co za tym idzie podszkolisz swoje umiejętności. Co chwilę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PanLenart: a grałeś w ogóle w 20? Może się coś zmieniło, ale zaraz po premierze gra była dużo gorsza od 19. Gram codziennie i wolałem zostać w 19 dla większej frajdy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kavec: nie grałem w 20, ale w 19 mnie boli, że większość składów jest na 85< a ja mam maks 82 i lepszego już praktycznie nie uciułam. Mało funu sprawia gra na semi-pro gdzie jeśli wygrywam to najczęściej dlatego, że przeciwnik strzela prawie wszystko 5m obok bramki