Wpis z mikrobloga

Mam dosyć. Drugi sklep z rzędu robi mnie w #!$%@?. Pierw RunColors, teraz UrbanGames (a raczej ARCO Paweł Nagły, Jacek Dudak Spółka Jawna).

Kupiłem białe buty Nike Air Force 1 za 399,99 złotych. Mam uzasadnione obawy, że jeden z butów to #!$%@?. Mało tego - wysłano mi buty różnych rozmiarów, a jeden z nich jest... używany!

Poniżej wklejam zdjęcia. Jestem w 90% pewien, że sprzedają lewy towar. Już dziś składam zawiadomienie do UOKiK. [ #streetwear | #buty | #nike | #urbangames | #afera | #arco | #galeriasfera ]
U.....e - Mam dosyć. Drugi sklep z rzędu robi mnie w #!$%@?. Pierw RunColors, teraz U...

źródło: comment_1588857512GXLwzX2rXQ5oe0DGiVEskk.jpg

Pobierz
  • 18
@Ant7 @UberKatze

Kupiłem te buty w 2012. Wtedy przychodziły w zajebisty bialym pudelku i karta oryginalności, a dzisiaj? XD W pomarańczowym kartonie jak każde inne. Wydałem 299 złotych o ile pamiętam i były zajebiste. Do dziś mi służą, ale jedynie na jesien, zime do prac pod domem.

A ty wydales 399,99 PLN za coś takiego XD Niezle robią ludzi #!$%@? w dzisiejszych czasach
@paniczhrabi: Po nieporównywalnie gorszej jakości jednego z butów. Wygląda to jak chiński odlew. Jak pisałem wyżej - wiem, że niektóre miejsca są wytarte od noszenia, ale są też miejsca, które nie miały prawa się przetrzeć, a wyglądają zupełnie inaczej (i gorzej) niż w drugim, niemalże idealnym bucie.
@UberKatze: Prędzej bym się spodziewał, że jakiś geniusz biznesu podmienił i im odesłał a jak widać sklepy nie sprawdzają super dokładnie towaru ze zwrotów i pchają go dalej, w niejednym renomowanym sklepie takie rzeczy się zdarzały…