Wpis z mikrobloga

Muszę powiedzieć, że dawno nic mi takiej przyjemności nie sprawiło jak #hot16challenge2 wiem, że część jest oburzona, bo to wyzwanie miało być tylko w ramach #rap i #hiphop ale jak mi się to podoba, że artyści spoza nurtu chętnie się włączają w akcję, podejmują wyzwanie i robią to w swoim stylu. No cudna akcja! Można narzekać, ale moim zdaniem jesteśmy świadkami czegoś naprawdę ważnego - muzyka (jakakolwiek by nie była) ma łączyć i to się dzieje.
A ilu świetnych, nowych wykonawców i twórców poznałam, na których normalnie bym nie trafiła, to głowa mała ( ʖ̯)
  • 4
@aprile: podpisuję się pod tym obiema rękami! Świetnie się bawię obserwując to, co się dzieje, mega mi to poprawia humor w tym dziwnym czasie. A jakby rok temu ktoś mi powiedział, że będę non stop słuchała Słonia na spotifaju (bo mi podeszła jego 16), albo że zacznę szanować Rafała Brzozowskiego, to bym chyba parsknęła śmiechem xD
@b-yw-h mi też się gęba cieszy, jak słyszę niektóre perełki ( ͡º ͜ʖ͡º) fajna inicjatywa na te dziwne czasy i fajna możliwość poznania innej muzyki niż tej, której się zazwyczaj słucha