Wpis z mikrobloga

Wczoraj skończyłem #gta5 i jestem zawiedziony. Miałem większe oczekiwania po tej odsłonie po graniu w gta2,3, VC, SA. Poza grafiką i fizyką nie widzę większego postępu w fabule, która tutaj miała fajny początek - mam na myśli relację między 3 głównymi postaciami, ale jeśli chodzi o główną misję fabularną to porażka. Trochę będę spoilerował w dalszej części.


Poza rzeczami w spoilerze, to zastanawiam się jak inni oceniają postacie i ich wybory moralne.

#gry
trzeci - Wczoraj skończyłem #gta5 i jestem zawiedziony. Miałem większe oczekiwania po...

źródło: comment_1589010047g5W3TnMAPEGbXjXht2SxTH.jpg

Pobierz

Która z postaci jest tym złym? Którą byście sami wyelminowali jakbyście mogli?

  • Trevor 20.8% (16)
  • Michael 6.5% (5)
  • Franklin 11.7% (9)
  • Steve 19.5% (15)
  • Dave 7.8% (6)
  • Devin 33.8% (26)

Oddanych głosów: 77

  • 12
  • Odpowiedz
@trzeci: też uważam, że fabuła jest nawet nie tyle denna co nudna. Cały czas jesteś dymany przez federalnych i masz wrażenie, że nic z tego grania nie masz (co za przyjemnośc robić misje dla agencji rządowej).
Najgorsza postać gry to

  • Odpowiedz
@trzeci: mam podobnie. Piątka była najładniejsza i najlepsza technologicznie, świat niesamowity, mnóstwo szczegółów, ale fabularnie jakoś nie porwała. Brakowało jakoś elementu WOW, ALE SUPER! Nie żeby fabuła była słaba, ale jako całość była po prostu... tylko dobra. Za to fabularnie i klimatycznie świetną częścią było GTA 4. Dziś trochę niedocenione, ale historia Niko była świetna i czekało się na kolejne cutscenki, jak na dobry film. Oczywiście pomijam już problemy techniczne i
  • Odpowiedz
@trzeci: Właśnie piątka miała mieć taką historię. Fabuła gry, jak i cała koncepcja, były wzorowane na blockbusterach pokroju nowych szybkich i wściekłych. Co prawa, były zjazdy zarówno gameplayowe, jak i fabularne. Poza tym, GTA V, to jedyna gra serii, którą ukończyłem tylko raz i, od 2015, ani razu nie włączyłem trybu single.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnarchoKapitolizm: u mnie było podobnie, dotrwałem do końca i od razu było odinstalowanie. Strasznie słabe GTA. Czytając plotki o GTA VI obawiam się że może być jeszcze gorzej. Rockstar za dużo kasy poczuł od dzieciaków w multi żeby teraz się silić na coś dobrego fabularnie.
Kilka lat temu z Rockstar odszedł Leslie Benzies, w tym roku studio opuścił Dan Houser. Takie zmiany rzadko kiedy przynoszą dobre wieści.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnarchoKapitolizm: obaj byli odpowiedzialni za różne aspekty gier, ciężko teraz powiedzieć który z nich był ważniejszy dla całej serii GTA bo obaj mieli swój duży wkład w to jaki kształt te gry miały. Chociaż jestem skłonny się przychylić do opinii że odejście Dana może być większym ciosem.
Swoją drogą ciekawe kto go przygarnie do siebie czy też może otworzy coś swojego. Z pewnością warto czekać na informacje o jego planach na
  • Odpowiedz