Wpis z mikrobloga

Wrzucam listę swoich modów do The Sims 2. Jak widać, nie ma ich dużo. Nie używam (już) modów na meble, fryzury, makijaż itd. To są mody, które w szeroko pojęty sposób „naprawiają” grę, np.:
- zatrzymują generowanie kolejnych, zbędnych NPCów;
- usuwają śmieciowe informacje na parceli podczas jej uruchamiania;
- zwiększają szansę na jasne oczy oraz włosy;
- skracają czas studiów oraz ciąży;
- naprawiają problem z cieniami, który pojawia się przy nowszych kartach graficznych.
Jeśli ktoś nie zna programu HoodChecker, to też polecam regularne stosowanie, jest bardzo prosty w użyciu, a pomaga ograniczyć psucie się otoczeń.

#simsy0p0p0 -> do obserwacji lub czarnolisto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#simsy #sims #sims2 #thesims #thesims2
Poprzednie wpisy: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
0p0p0 - Wrzucam listę swoich modów do The Sims 2. Jak widać, nie ma ich dużo. Nie uży...

źródło: comment_1589086627gZGg2s823bboRb18J6PJVg.jpg

Pobierz
  • 34
zwiększają szansę na jasne oczy oraz włosy


co
w sensie czm

zatrzymują generowanie kolejnych, zbędnych NPCów


a to mn zawsze zastanawiło
w sensie po coś ta regeneracja chyba jest i co w sytuacji kiedy zabraknie danego rodzaju npców czy coś

skracają czas studiów


O_o
przecież one i tak są za krótkie

@0p0p0:
@Chodtok:

w sensie czm

Bo normalnie ciemne są bardzo dominujące i zaraz bym miała całe miasto identycznych simów

w sensie po coś ta regeneracja chyba jest i co w sytuacji kiedy zabraknie danego rodzaju npców czy coś

Nic nie brakuje, wszystko działa ok i w razie potrzeby robią się kolejni, po prostu nie aż tak dużo, dzięki czemu aż tak się nie rozrastają pliki gry

przecież one i tak są za
@Chodtok: u mnie jest wszystko w miarę wyrównane, ale muszę przyznać ze wstydem, że trochę prowadzę hodowlę selektywną, tzn. jak mi nie pasuje do mojego zamysłu płeć lub wygląd niemowlęcia, to losuję je ponownie xd więc nie wiem do końca jakby było gdyby zdać się na pełną losowość.
@Chodtok: U mnie jest tak, że duża część miasta pochodzi od jednej pary (tzn. ja i mój mąż), która miała brązowe i czarne włosy (ich dzieci już tylko czarne i ogólnie "syndrom pierworodnego" mocno). Ich dzieci poślubiały miastowych simów z Miłowa i w pewnym momencie się zorientowałam, że trzeba trochę przyhamować z ekspansją tych ciemnych genów, bo za kilka pokoleń już nie będzie żadnego blondyna ani rudego xd No i teraz
@0p0p0 pamiętam, widziałam już wpis, ale muszę siąść do kompa żeby zerknąć jakie mam mody :p
Ja mam dużo mniej i tak jakby innego rodzaju, bo ja nie ingeruję w czasy trwania różnych takich tych i w genetykę
Więc niedługo siądę do kompa i się pochwalę :p
@0p0p0:
Uwaga, opisuję swoje mody. Mam #!$%@? w folderze, więc własnoręcznie je opiszę. Możliwe, że coś przeoczę, ale te najważniejsze mi nie umkną.

1. Można sprzedawać nagrody zdobyte z punktów aspiracji i soki warzywno-owocowe.
Zamierzam otworzyć taki biznes i każdy sim jak nie będzie miał wystarczająco dużo punktów to kupi sobie takie rzeczy za gotówkę.
2. Desk locator - przydzielanie biurek na własność każdemu simowi. Więc można przydzielić dzieciom biurka i