Wpis z mikrobloga

@Sayong: A co z bugami? Ja pierwszy raz pojechałem do Alaski pickupem i nie mogłem cofnąć.. cheat enginem kupiłem sobie tego trucka za 120k ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale dalej np. na mapie miałem zaznaczone żeby wziąć kantówki do zadania, pojechałem tam a załadowali mi rury które się nie nadają.. czy może ja jestem głupi jakoś
@Violetowy87: Po pierwsze przestaw na angielski, bo polskie tłumaczenie to dodatkowy poziom trudności ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przy niektórych zleceniach trzeba dostarczać towary w kolejności, może o to chodzi?
@Sayong: jak dla mnie za trudna. Przynajmniej jeżeli chodzi o Alaskę. Nie jest jasno powiedziane co i jak trzeba zrobić.

Ale jazda w błocie fajna i realna. Tylko są granice właśnie. Jak chcesz dojechać w jedno miejsce co zajmuje 6h i wraz nie dojechales to ci się odechciewa. Jeżeli jakby jakieś inne auta byly od razu. A ta ciężarówka z pierwszej misji po prostu nie da się jrDsic po Alasce.
@r5678: Źle to robisz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na początku nie wychylaj się z Black River w ogóle, a ciężarówkę z pierwszej misji olej/sprzedaj bo się do niczego nie nadaje. Prawdziwy #!$%@? który zrobi za Ciebie całą robotę, i jeszcze zamówi panienki na wieczór to Fleetstar F-2070A. Da się nim zrobić prawie cały Black River, przynajmniej aż do momentu gdy zarobisz na Paystara.

1. Podnosisz upgrade układu
Sayong - @r5678: Źle to robisz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na początku nie wychylaj się z Black River...

źródło: comment_1589099421YXNk0JszFWAhyWfvB1pW1i.jpg

Pobierz
@r5678: Fleetstarem da się nawet wyciągnąć tą cysternę z jeziora jak masz blokadę dyfra, napęd na wszystkie koła i samozaparcie, ale nie radzę. Była walka o każdy centymetr, każdą gałąź.