Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wkurza mnie niezaradność mojego chłopaka. Niby wszystko jest ok ale takie głupoty. Nie zna się na samochodach. Niby nie problem, są mechanicy. Ale strasznie traci przez to w moich oczach. Chłopaki moich koleżanek interesują się autami, oglądają na olx, znają każdą część, wiedzą co i jak, wszystko sami wymieniają, jak tylko coś się dzieje to od razu do chłopaka i wszystko mają zrobione. To tylko taki przykład. Idzie do sklepu, za każdym razem zakłada te rękawiczki chyba z minute, dezynfekuje, zanim ogarnie gdzie co jest itd... to już 5 chlopa wejdzie i wyjdzie ze sklepu po to co mają wziąć. Wszystko ja muszę organizować. Weekendy tylko z moimi znajomymi albo rodziną, jakbym ja nie ogarnęła sylwestra to byśmy siedzieli w domu. Ok jest małomówny i cichy, potrafi się odezwać pare razy na godzine ale nawet tacy ludzie mają jakieś swoje życie i ja też chcialabym iść do jego znajomych (których nie ma) Wiecznie tylko on nie wie on się nie zna na tym. Nie ma w nim żadnej inicjatywy. I nie chodzi o kasę, bo dobrze zarabia i oczywiście że nie musi się znać na wszystkim ale strasznie przez to traci w moich oczach. Już bym wolała chyba żeby robił w jakiejś fabryce i zarabiał 3 tys ale znał się na wszystkim, zrobił wszystko koło domu, był męski. W seksie podobnie. Zazwyczaj on inicjuje, ale za chwile to ja muszę wszystkim się zajmować. #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5eb98fcb46fe92d49c8d06ae
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 100
@AnonimoweMirkoWyznania: ty tępa dzido, większość twoich znajomych to żadni mechanicy, a z racji tego że masz zero wiedzy o autach to tylko ci się zdaje że są to tacy znawcy xd. Po drugie to co oni takiego wymieniają, skoro dużej części rzeczy po prostu nie da się wymienić w warunkach domowych lub jest przy tym tyle pieprzenia że szkoda czasu i nerwów już pomijając fakt że już nawet w autach 20-letnich
Nie zna się na samochodach. Niby nie problem, są mechanicy. Ale strasznie traci przez to w moich oczach. Chłopaki moich koleżanek interesują się autami, oglądają na olx, znają każdą część, wiedzą co i jak, wszystko sami wymieniają, jak tylko coś się dzieje to od razu do chłopaka i wszystko mają zrobione.


@AnonimoweMirkoWyznania: I chyba jeżdżą 25 letnimi Golfami 3 bo w nowym aucie to gówno samemu zrobisz bez konkretnego sprzętu. BTW
@AnonimoweMirkoWyznania: a ja trochę cię rozumiem, bo mój mąż jest takim samym typem, flegmatyczny, bez ambicji i inicjatywy, ale ja go takiego poznałam i takiego go akceptuję, nie da się zmienić pewnych cech osobowości. On taki jest i taki będzie, albo się z tym pogódź, albo oddaj go takiej, która nie będzie miała z tom problemu. W moim związku jest mi to na rękę, bo lubię mieć po swojemu i własną
ale głównie elektronika, tysiące kabli, czujników i innych pierdół.


@Arkos12: nie zapomnij o $$ za licencję na oprogramowanie ;) teraz już na cracked się nie da, chyba że robisz stare trupy z lat 90'. wszystko jest przez strone i musisz miec aktywne konto (czesci). o aktualizacjach oprogramowania do komputerów pokładowych nie wspomnę.
Zazwyczaj on inicjuje, ale za chwile to ja muszę wszystkim się zajmować.


@AnonimoweMirkoWyznania: no i po co całe to pieprzenie jak w ostatnim zdaniu napisałaś o co Ci chodzi :P Przetrzepałby Ci sakwę tak jak nikt nigdy, wiedziałby co i jak zrobić i nie pytał Cię o zgodę to byś była wniebowzięta a tak to chodzisz i zrzędzisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)